20 milionów za gwiazdę Aston Villi. Premier League!

9 miesięcy temu 20 milionów za gwiazdę Aston Villi. Premier League!
fot. Wikipedia

Leicester City chce pozyskać Jacka Grealisha.

Aston Villa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i wciąż walczy o bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jeśli ta sztuka im się nie powiedzie, nic jeszcze straconego, bowiem drużyna będzie mogła dalej walczyć o promocję, z tym że poprzez play-offy. Na wyniki „Lwów” z niecierpliwością czekają jednak nie tylko ich kibice, ale jak się okazuje również działacze Leicester.

Mistrzowie Anglii z 2016 roku poszukują potencjalnych wzmocnień na przyszły sezon i ich uwagę zwrócił pomocnik walczącej o awans drużyny - Jack Grealish. 22-latek stracił początek rozgrywek ze względu na kontuzję, ale gdy na dobre wrócił już do zdrowia, wystąpił w niemal wszystkich spotkaniach „Villans”. Dołożył dużą cegiełkę do walki swojego zespołu o awans, a jego dobrą formę docenili działacze „Lisów”.

Według „Daily Mirror”, Leicester chce sprowadzić Grealisha już tego lata, choć zdaje sobie sprawę, iż nie będzie on dostępny tanio. Jeśli Aston Villa zapewni sobie awans, prawdopodobnie nie będzie chciała przystąpić do jakichkolwiek negocjacji, a i zawodnik może być chętny na pozostanie, ponieważ czekałaby go znaczna podwyżka. Inaczej będzie jednak, jeśli zespół z Villa Park zostanie w Championship.

Wtedy klub będzie musiał poszukać dodatkowych funduszy, które pozwolą na spokojniejszy byt, a zawodnikiem, który mógłby przynieść znaczący zysk jest właśnie Grealish. Wychowanek Aston Villi szanse na angaż w Premier League, a Leicester jest gotowe wyłożyć na niego 20 milionów funtów. Decyzja w sprawie transferu jest jednak zależna właśnie od dalszych losów klubu, który obecnie zajmuje czwarte miejsce na zapleczu angielskiej ekstraklasy.

W obecnym sezonie pomocnik rozegrał 25 spotkań, w których zdobył trzy bramki i dołożył do tego pięć asyst.ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Jack Grealish Leicester City FC Aston Villa FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.