Ostre słowa o Neymarze. „On pluje na klub”

10 miesięcy temu
Ostre słowa o Neymarze. „On pluje na klub”

Były reprezentant Francji, Christophe Dugarry, dość jednoznacznie wypowiedział się na temat zachowania Neymara.

W weekend Paris Saint-Germain, którego barwy Brazylijczyk reprezentuje od zeszłego roku, zapewniło sobie mistrzostwo Francji. Drużyna prowadzona przez Unaia Emery'ego zrobiła to w spektakularny sposób, wygrywając aż 7:1 z dotychczasowym mistrzem, AS Monaco.

Neymar, który z powodu kontuzji przebywa obecnie w ojczyźnie, nie celebrował sukcesu razem z kolegami z zespołu. Spore zamieszanie wzbudziło za to jedno z opublikowanych przez niego zdjęć na Instagramie. 26-latek pokazał na nim, że ogląda spotkanie PSG, ale jednocześnie miał włączonego internetowego pokera. Kibicom paryskiej ekipy oczywiście niezbyt się to spodobało.

- Jakim cudem Neymar nie przebywał razem z kolegami z drużyny, skoro stawką tego meczu było mistrzostwo? Namaścili go liderem, a tymczasem nawet nie pojawił się na tak ważnym spotkaniu.

- Nie rozumiem, jak PSG może coś takiego akceptować. Jak on sam może patrzeć swoim kolegom w oczy? On pluje w ten sposób na klub. To oburzające. Gdyby grał dalej w Barcelonie, na pewno wróciłby do Katalonii.

- Będąc teraz w PSG, byłbym na niego zły. Nie lubię zawodników, którzy myślą wyłącznie o sobie. Wygrywa się kolektywem - powiedział Dugarry, który w przeszłości występował m.in. w Bordeaux, Milanie, Barcelonie czy Olympique Marsylia.ŹRÓDŁO
RMC Sport I Marca
TAGI: Neymar Edinson Roberto Cavani Gomez Francja Brazylia Urugwaj Paris Saint-Germain FC Christophe Dugarry
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.