Klopp: Powiedziałem zawodnikom, by trenowali nago!

10 miesięcy temu
Klopp: Powiedziałem zawodnikom, by trenowali nago!
fot. FotoPyk

Jürgen Klopp przyznał, że nie widzi nic złego w tym, że to Mohamed Salah przyciąga największą uwagę mediów.

Liverpool rozgrywa dość udaną kampanię, a podopieczni Jürgena Kloppa szczególnie dobrze radzą sobie w Lidze Mistrzów, gdzie są już w półfinale. Bez wątpienia jedną z największych gwiazd zespołu jest sprowadzony zeszłego lata Mohamed Salah, który zdobywa gola za golem i ma szansę na wiele wyróżnień indywidualnych. To sprawia, że media interesują się szczególnie nim, ale menedżer zapewnia, że nie widzi w tym nic złego.

- To naprawdę świetna grupa. Jeśli chodzi o Salaha, wszyscy cieszą się tym całym zainteresowaniem wokół niego, wszyscy zawodnicy - powiedział Niemiec, cytowany przez „Daily Mirror”.

Na potwierdzenie świetnej atmosfery w drużynie Klopp przytoczył pewną anegdotę, dotyczącą jednego ze spotkań z Manchesterm City w Lidze Mistrzów.

- Gdy wyszliśmy na trening przed meczem z Manchesterem City w Lidze Mistrzów, powiedziałem: „Dalej panowie, dzisiaj trenujemy zupełnie nago. I tak nikt nie zauważy, wszyscy będę patrzeć na Salaha!”.

- Teraz przyjdzie nam się zmierzyć z Romą. Wątpię, by burza wokół Salaha zmalała. Ale wszystko jest w porządku. Chłopacy stworzyli odpowiednią atmosferę w grupie. To zawsze dobre, zwłaszcza jeśli drużyna chce osiągać sukcesy. Inne drużyny mogą mieć świetnych piłkarzy, ale nie udaje im się stworzyć grupy. U nas jest tyle pozytywów...

- Jesteśmy zespołem. Wszyscy są razem. Mamy wielką szansę, by zbudować coś na przyszłość. Wciąż jesteśmy młodzi, mamy potencjał. Mam wrażenie, ze wszyscy są podekscytowani tym, że tu są.ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Jürgen Klopp Mohamed Salah Ghaly Liverpool FC Trenerzy Niemcy Egipt Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.