OFICJALNIE: Transfer brazylijskiego talentu do Realu Madryt zagrożony!

10 miesięcy temu
OFICJALNIE: Transfer brazylijskiego talentu do Realu Madryt zagrożony!

Ramón de Araújo Siqueira może nie zasilić szeregów Realu Madryt w trakcie letniego okienka transferowego.

Przedstawiciele „Królewskich” poinformowali kilka dni temu, że osiągnęli porozumienie z Fluminense w sprawie wypożyczenia utalentowanego zawodnika z opcją jego definitywnego wykupu po zakończeniu kolejnych rozgrywek.

19-letni napastnik miał docelowo zasilić szeregi Realu Madryt Castilla, aby pomóc drużynie rezerw wywalczyć awans na zaplecze LaLiga. Ponadto młody piłkarz mógłby liczyć również na występy w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. 

Jeżeli Ramón de Araújo Siqueira spisywałby się dobrze we wspomnianych wyżej rozgrywkach, to wówczas włodarze ekipy z Estadio Santiago Bernabéu zadecydowaliby się na jego sprowadzenie za około sześć milionów euro.

Niewykluczone jednak, że Brazylijczyk nie będzie miał w ogóle okazji do pokazania swoich umiejętności na Starym Kontynencie. Utalentowany piłkarz przebywał w ostatnich dniach w Madrycie i został poddany podstawowym testom medycznych, które wykazały dość poważny problem z kolanem zawodnika.

Przedstawiciele Realu Madryt postanowili nie podejmować zbytniego ryzyka i na razie wycofali się z finalizacji wypożyczenia 19-latka do czasu otrzymania wyników szczegółowych badań, o czym poinformował dotychczasowy klub ofensywnego gracza.

Napastnik Ramón, będący członkiem zespołu U-20, przeszedł badania w trakcie negocjacji z Realem Madryt B, które wykazały kłopoty z kolanem (z lewym, które było operowane w sierpniu 2016 roku). W związku z tym przedstawiciele zawodnika oraz kluby zdecydowały, że piłkarz wróci do Brazylii, aby przejść dodatkowe badania” - czytamy w oświadczeniu Fluminense.ŹRÓDŁO
Fluminense FC | AS
TAGI: Oficjalnie Ramón de Araújo Siqueira Real Madryt CF Fluminense FC Hiszpania Brazylia Real Madryt Castilla CF
Zobacz również
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.