Rozchwytywany Layvin Kurzawa. Chcą go trzej giganci

10 miesięcy temu
Rozchwytywany Layvin Kurzawa. Chcą go trzej giganci
fot. Instagram

Zgodnie z doniesieniami „Daily Mirror” Layvin Kurzawa nie narzeka na brak zainteresowania ze strony czołowych europejskich klubów.

Lewy obrońca od 2015 roku reprezentuje barwy Paris Saint-Germain. Jeśli chodzi o obecny sezon, 11-krotny reprezentant Francji zaczął go jako podstawowy zawodnik paryskiego zespołu, ale na przestrzeni całych rozgrywek występował w kratkę. Jego całkowity bilans to 26 spotkań, pięć goli i cztery asysty.

O możliwym transferze Kurzawy spekuluje się od dłuższego i niewykluczone, że latem stanie się on faktem. Biorąc pod uwagę to, jakie kluby rozważają sprowadzenie francuskiego zawodnika, na ten moment najbardziej prawdopodobna wydaje się jego przeprowadzka do Premier League.

Chelsea, Manchester United i Tottenham - to drużyny, które interesują się Kurzawą. Jeśli chodzi o „The Blues”, od dawna poszukują oni lewego defensora (pozyskany zimą Emerson Palmieri wystąpił jak na razie w trzech meczach). Do tej pory najczęściej z przenosinami na Stamford Bridge łączono Alexa Sandro, ale być może londyńczycy całkowicie skupią się na pozyskaniu właśnie Kurzawy. Tottenhamowi będzie z kolei zależało na jego sprowadzeniu, jeśli z klubu odejdzie Danny Rose.

Wszystko jest ze sobą mocno powiązane, ponieważ wymienioną wyżej dwójką interesuje się MU, ale ostatecznie na Old Trafford może wylądować właśnie Kurzawa.

Jego umowa z PSG jest ważna do 30 czerwca 2020 roku.ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Layvin Kurzawa Paris Saint-Germain FC Francja Anglia Chelsea FC Tottenham Hotspur FC Manchester United FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.