OFICJALNIE: Lúcio gra dalej!

10 miesięcy temu
OFICJALNIE: Lúcio gra dalej!

Lúcio nie zamierza jeszcze przechodzić na piłkarską emeryturę i postanowił związać się z Brasiliense FC.

Utytułowany obrońca zasilił szeregi popularnych „Aligatorów” na zasadzie wolnego transferu i podpisał z nimi kontrakt, który będzie obowiązywał do zakończenia rozgrywek grupowych w Série D.

39-letni zawodnik ma nadzieję, że za sprawą swoich umiejętności oraz doświadczenia wspomoże zespół z Brasílii z dzielnicy Taguatinga w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. 

Ekipa z Estádio Elmo Serejo Farias swój marsz o osiągnięcie wspomnianego celu rozpocznie od rywalizacji w grupie 10, w której zmierzy się z Dom Bosco, Corumbaense i Iporą. Tylko jej zwycięzca zapewni sobie bezpośredni awans do fazy play-off. Z kolei wyniki drużyn z drugich miejsc zostaną zsumowane w osobną tabelę, z której do dalszej części rywalizacji awansuje aż piętnaście z nich.

Lúcio najlepsze lata swojej kariery spędził w Niemczech oraz we Włoszech, gdzie reprezentował barwy takich ekip jak Bayer Leverkusen, Bayern Monachium, Inter Mediolan oraz Juventus. W trakcie pobytu we wspomnianych klubach mógł się cieszyć między innymi ze zdobycia trzech mistrzostw Niemiec, dwóch mistrzostw Włoch oraz zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Ponadto z reprezentacją Brazylii sięgnął w 2002 roku po tytuł mistrza świata.

Doświadczony defensor w ostatnim czasie występował w innym zespole z Dystryktu Federalnego - SE Gama. 39-latek dotarł razem z „ Alviverde” do ćwierćfinału Campeonato Brasiliense, w którym musieli uznać wyższość Atlética Luziânia (1:1, 0:1). Ta drużyna na kolejnym etapie rozgrywek przegrała z kolei dwumecz z Brasiliense FC (0:1, 2:1).ŹRÓDŁO
Lúcio (Twitter)
TAGI: Oficjalnie Lucio SE Gama Brasiliense FC Brazylia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.