Z Tottenhamu do Manchesteru United? „Czerwone Diabły” nie zrezygnowały

10 miesięcy temu
Z Tottenhamu do Manchesteru United? „Czerwone Diabły” nie zrezygnowały

Zgodnie z doniesieniami „The London Evening Standard” Manchester United nie zrezygnował z chęci pozyskania Danny'ego Rose'a.

Lewy obrońca Tottenhamu już w zeszłym roku znajdował się na celownikach obu klubów z Manchesteru. Włodarze City zdecydowali się jednak wtedy na zakup Benjamina Mendy'ego z AS Monaco. Co prawda Francuz stracił niemal cały sezon z powodu kontuzji, ale jego przenosiny na Etihad ochłodziły zainteresowanie nowego mistrza Anglii graczem „Kogutów”.

Inaczej jest jednak z United. Jak czytamy „Czerwone Diabły” dalej chcą mieć go u siebie i bardzo możliwe, że po zakończeniu sezonu przejdą one do konkretnego działania.

MU podobno nie przeszkadza to, że Rose rozegrał w kończącym się sezonie tylko 14 spotkań w koszulce Tottenhamu (siedem w Premier League). To efekt problemów zdrowotnych, w tym zerwanych na początku 2017 roku więzadeł w kolanie.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Rose udzielił bardzo szczerej wypowiedzi dotyczącej swojej przyszłości. Jak powiedział Anglik: - Osiągam powoli szczyt moich umiejętności i mam przed sobą prawdopodobnie tylko jeden duży kontrakt w mojej karierze. Czas mija, a ja chcę zdobywać trofea. Nie chcę grać tylko w piłkę przez 15 lat i nie mieć na koncie żadnego trofeum, żadnego medalu.

Jego umowa z Tottenhamem jest ważna do 30 czerwca 2021 roku.ŹRÓDŁO
The London Evening Standard
TAGI: Anglia Manchester United FC Tottenham Hotspur FC Danny Rose
Zobacz również
Trzeci Polak w Leeds United?!
19 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.