The Telegraph: Zawodnik Manchesteru United czeka na sygnał. Jest gotów odejść

10 miesięcy temu
The Telegraph: Zawodnik Manchesteru United czeka na sygnał. Jest gotów odejść

Jak donosi „The Telegraph”, najbliższe tygodnie będą kluczowe w kontekście przyszłości Andreasa Pereiry w Manchesterze United.

Zawodnik trafił na Old Trafford w 2012 roku z PSV. Przechodząc przez kolejne klubowe szczeble, w końcu trafił on do pierwszej drużyny „Czerwonych Diabłów”, ale od tamtej pory rozegrał tylko 13 spotkań w jego barwach, w których zdobył jedną bramkę.

W poprzednim sezonie 22-latek występował na zasadzie wypożyczenia w Granadzie (35 występów, pięć goli i trzy asysty w LaLiga). W tym z kolei gra w Valencii. Do tej pory zanotował on 22 występy, jedno trafienie i cztery ostatnie podania w hiszpańskiej ekstraklasie. Dodajmy, że wystawiany jest on zarówno na lewym, jak i prawym skrzydle.

Jak podaje „The Telegraph”, Pereira czeka na jasny sygnał ze strony sztabu szkoleniowego i działaczy MU. Jeśli nie otrzyma on zapewniania dotyczącego szans na regularne występy, zawodnik jest gotów odejść z Old Trafford. Zgodnie z doniesieniami brytyjskich dziennikarzy nie interesują go bowiem kolejne wypożyczenia z United do innych drużyn.

Chętnych do pozyskania zawodnika mającego na koncie występy w belgijskich i brazylijskich kadrach młodzieżowych nie brakuje. Jego wykupienie rozważa Valencia, a o pozyskaniu 22-latka myśli również m.in. Juventus.

Dodajmy, że w jednym z ostatnich wywiadów piłkarz przyznał, iż chciałby wrócić na Old Trafford i osiągnąć z MU coś wielkiego.ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Belgia Brazylia Anglia Hiszpania Manchester United FC Andreas Hoelgebaum Pereira Valencia CF
Zobacz również
Trzeci Polak w Leeds United?!
19 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.