OFICJALNIE: Bogata oferta Polsatu. Wszystkie mecze Ligi Mistrzów będą pokazywane na żywo!

9 miesięcy temu
OFICJALNIE: Bogata oferta Polsatu. Wszystkie mecze Ligi Mistrzów będą pokazywane na żywo!
fot. UEFA

Telewizja Polsat poinformowała, że od nadchodzącego sezonu wszystkie szesnaście spotkań każdej kolejki Ligi Mistrzów będzie relacjonowane na żywo.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, komercyjny nadawca uruchomi dwa nowe, regularne, całodobowe kanały sportowe – Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. Oba programy będą dostępne w nowej jakości Super HD i bez reklam.

Ponadto w ofercie Polsatu pojawią się cztery dodatkowe serwisy telewizyjne premium, na których przez najbliższe trzy lata będą pokazywane rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy. W sumie przez trzy lata kibice będą mogli zobaczyć aż 1029 meczów (343 w każdym sezonie).

– Nasi widzowie i klienci będą mogli oglądać wszystkie spotkania na żywo i będą mogli ich zobaczyć więcej dzięki nowym godzinom rozgrywania meczów – o 18.55 i 21.00. Przygotowaliśmy kompleksową ofertę – każdy będzie mógł obejrzeć mecze w dowolnym czasie i miejscu oraz w sposób dla siebie najwygodniejszy – na platformie satelitarnej Cyfrowy Polsat, w Internecie w IPLI czy też na urządzeniach mobilnych w sieci Plus. Dwa nowe kanały w nowej jakości Super HD, dodatkowo cztery serwisy premium z meczami na żywo, część spotkań testowo w 4K – szykujemy w Polsacie dla widzów i fanów prawdziwą piłkarską ucztę – powiedział Maciej Stec, członek zarządu telewizji Polsat i Cyfrowego Polsatu.

Na chwilę obecną dostęp do przedstawionej wyżej oferty otrzymają wyłącznie abonenci Cyfrowego Polsatu, ponieważ nie zostały jeszcze podjęte szczegółowe rozmowy z pozostałymi właścicielami platformach telewizyjnych w sprawie nabycia możliwość pokazywania dodatkowych kanałów, które zamierza uruchomić Polsat.ŹRÓDŁO
Cyfrowy Polsat
TAGI: Polsat Liga Mistrzów Polska Oficjalnie
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.