Duża wpadka Barcelony po zdobyciu tytułu mistrzowskiego [FOTO]

10 miesięcy temu
Duża wpadka Barcelony po zdobyciu tytułu mistrzowskiego [FOTO]
fot. FC Barcelona

Piłkarze Barcelony zapewnili sobie zwycięstwo w LaLiga i z tej okazji nałożyli po meczu z Deportivo La Coruña specjalne koszulki z wymienionymi nazwiskami graczy, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Kilku z nich zostało pominiętych.

„Duma Katalonii” pokonała na wyjeździe w niedzielny wieczór Deportivo La Coruña i jest już pewna zdobycia swojego 25. mistrzostwa Hiszpanii. Przedstawiciele klubu spodziewali się takiego obrotu sprawy i przed spotkaniem przygotowali okolicznościowe koszulki na tę okazję.

Na ich przodzie został umieszczony napis „Campions de LLiga 2017-18”. Z kolei z tyłu znalazły się nazwiska zawodników, którzy przyczynili się do zdobycia tytułu przez ekipę z Camp Nou.

Jak się jednak okazało nie każdy piłkarz został doceniony, ponieważ Barcelona zapomniała o paru swoich graczach i tak na liście uhonorowanych w ten sposób zawodników zabrakło między innymi Javiera Mascherano (siedem spotkań w lidze) czy Gerarda Deulofeu (dziesięć spotkań w lidze), ale za to znalazł się na niej na przykład Rafinha, który w trwającym sezonie ani razu nie wystąpił w barwach „Dumy Katalonii” i w trakcie zimowego okienka transferowego przeniósł się do Interu Mediolan na zasadzie wypożyczenia.

Wpadka przedstawicieli klubu została dostrzeżona przez Gerarda Deulofeu, który napisał ironicznie na swoim koncie na Twitterze - ”Mistrzostwo LaLiga. Jest również moje, prawda...?”

Miejmy nadzieję, że ta wpadka zostanie w należyty sposób naprawiona i gracz występujący obecnie w Watfordzie otrzyma pamiątkowy medal za zdobycie tytułu mistrza kraju.

oŹRÓDŁO
Gerard Deulofeu (Twitter)
TAGI: FC Barcelona Hiszpania Gerard Deulofeu Lázaro Rafael Alcântara do Nascimento Javier Alejandro Mascherano Brazylia Argentyna
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.