Bartomeu potwierdza: Mieliśmy spotkanie w sprawie hitowego transferu

10 miesięcy temu
Bartomeu potwierdza: Mieliśmy spotkanie w sprawie hitowego transferu

Prezydent Barcelony Josep Maria Bartomeu zdradził, że klub rozpoczął już starania w sprawie pozyskania Antoine'a Griezmanna.

Przyszłość Francuza jest tematem wielu spekulacji. Zeszłego lata zdecydował się on pozostać w Atlético, ale teraz coraz więcej wskazuje na to, iż czeka go przeprowadzka. Chęć na pozyskanie napastnika wykazuje kilka klubów, lecz to Barcelona jest od dawna faworytem. Media co rusz informowały o spotkaniach działaczy „Blaugrany” z członkami rodziny Griezmanna, a tymczasem rozpoczęcie rozmów potwierdził sam Bartomeu.

- Nie lubię mówić o zawodnikach innych drużyn. Przeanalizujemy sezon, a następnie zobaczymy co zrobimy w sprawie transferów przychodzących i wychodzących - zaczął zachowawczo prezydent „Barçy” w rozmowie z „RAC1”. Później jednak wypowiedział się bardziej otwarcie.

- Griezmann? Zeszłego lata wpadłem na niego przez przypadek na wakacjach na Balearach. W tym roku z nim nie rozmawiałem, ale mieliśmy za to spotkanie z jego agentem w październiku.

Ostatnimi czasy, według między innymi „Mundo Deportivo”, przedstawiciele „Bluagrany” negocjowali w szczególności z siostrą snajpera. Sprawę znacznie ułatwia fakt, iż Griezmann ma w swoim kontrakcie klauzulę odejścia w wysokości 100 milionów euro. Bartomeu dodaje jednak, że wciąż nie rozpoczął konkretnych rozmów z klubem zawodnika.

- Nasze relacje z Atlético i prezydentem klubu, Enrique Cerezo, są bardzo silne, rozmawiamy na wiele tematów. Na razie nie dyskutowaliśmy jednak o tym transferze.ŹRÓDŁO
RAC1
TAGI: Antoine Griezmann Josep Maria Bartomeu FC Barcelona Atlético Madryt Francja Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.