Sky Sports: Wielki powrót do Arsenalu? Rozmowy na początku przyszłego tygodnia

9 miesięcy temu
Sky Sports: Wielki powrót do Arsenalu? Rozmowy na początku przyszłego tygodnia

Jak podaje Sky Sports, włodarze Arsenalu będą rozmawiać z Thierry'm Henry'm w sprawie jego powrotu do klubu.

Działacze „Kanonierów” wciąż poszukują następcy Arsène'a Wengera, który był menedżerem londyńskiej drużyny od 1996 roku. Powyższe źródło potwierdza wcześniejsze doniesienia innych mediów dotyczące tego, że jednym z faworytów do objęcia stanowiska jest współpracujący obecnie z Pepem Guardiolą w Manchesterze City Mikel Arteta. Londyńczycy już z nim rozmawiali, ale cały czas nic nie jest przesądzone.

Arsenal wciąż bierze pod uwagę kilka opcji, a na początku przyszłego tygodnia jego działacze będą rozmawiać z Henry'm. Jak czytamy, poruszony ma zostać temat posady menedżera, ale nie brakuje doniesień, że londyńczycy - w przypadku postawienia na Artetę - będą skłonni zaoferować mu inne stanowisko.

Henry to żywa legenda Arsenalu. W przeszłości znakomity napastnik rozegrał w jego barwach 371 spotkań, w których zanotował 227 trafień. Z londyńczykami sięgnął m.in. po dwa mistrzostwa i trzy Puchary Anglii, a także pięciokrotnie wygrywał Tarczę Wspólnoty.

Po zawieszeniu butów na kołku Henry został członkiem sztabu szkoleniowego reprezentacji Belgii.

W ostatnich dniach z powrotem do Londynu łączono jeszcze innego byłego znakomitego gracza Arsenalu, Patricka Vieirę. Wszystko wskazuje jednak na to, że obecnie bliżej mu do objęcia Nice.  ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Arsenal FC Anglia Francja Thierry Henry Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.