OFICJALNIE: Kwadwo Asamoah odchodzi z Juventusu

9 miesięcy temu
OFICJALNIE: Kwadwo Asamoah odchodzi z Juventusu
fot. UEFA

Kwadwo Asamoah za pośrednictwem mediów społecznościowych wydał oświadczenie w sprawie swojej przyszłości w Juventusie.

Za pomocą Twittera lewy obrońca Juventusu potwierdził, że odchodzi z klubu. Zawodnik podkreślił, że do takiej decyzji zmusiła go sytuacja rodzinna.

„Ani słowa, ani czyny nie są w stanie oddać tego, jak trudna jest to dla mnie sytuacja, ponieważ jestem bardzo dumny z czasu, który tutaj spędziłem. Każda osoba w klubie ma już na zawsze miejsce w moim sercu. Od trenerów poprzez kolegów z szatni i resztę ekipy po naszych zawsze donośnych fanów.

Pomimo, że Juventus zaoferował mi nowy kontrakt, z szacunkiem i pokorą zdecydowałem, że chcę związać się z innym klubem. To będzie brutalne przeżycie, jeśli kiedyś będę musiał grać przeciwko Juventusowi, ale  musiałem podjąć tę decyzję ze względu na moją rodzinę. Mam ogromną nadzieję, że kibice zrozumieją i zaakceptują mój wybór.

Grałem z legendami i kilkoma spośród najlepszych piłkarzy świata w złotej erze Juventusu i będę za nimi wszystkimi tęsknił. (...) Niezachwiane wsparcie emocjonalne, jakie otrzymywałem od wszystkich nawet w okresach najgorszych kontuzji było tak niezwykłe, że na zawsze już będę kochał ten klub i doceniał, co tu dla mnie zrobiono.”

W oświadczeniu nie padła nazwa klubu, którego barw będzie bronił od kolejnego sezonu 29-latek, jednak od dłuższego czasu wiarygodne źródła potwierdzają, że Ghańczyk zostanie zawodnikiem Interu Mediolan. W Juventusie spędził on sześć lat. Rozegrał w tym czasie 156 spotkań, w których strzelił pięć goli i zanotował 21 asyst.ŹRÓDŁO
Kwadwo Asamoah
TAGI: Kwadwo Asamoah Ghana Włochy Juventus FC Oficjalnie Inter Mediolan
Zobacz również
Gorączka Higuaína
9 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.