Przybyłko odchodzi z Kaiserslautern. Może trafić do Polski

10 miesięcy temu
Przybyłko odchodzi z Kaiserslautern. Może trafić do Polski
fot. Piotr Kucza - FotoPYK

Jak pisze „Przegląd Sportowy”, Kacper Przybyłko może w najbliższych tygodniach przenieść się do jednego z polskich klubów.

Były młodzieżowy reprezentant Polski od 2015 roku jest zawodnikiem 1.FC Kaiserslautern. Jego umowa z niemieckim klubem jest ważna jednak tylko do 30 czerwca tego roku i wiadomo już, że nie zostanie ona przedłużona.

Miniony sezon był dla 25-letniego zawodnika kompletnie nieudany. Wszystko przez przewlekłe problemy ze śródstopiem. Przybyłko musiał przejść operację, w konsekwencji czego pojawił się tylko raz na boiskach 2. Bundesligi, notując 14 minut w meczu z Holstein Kiel. Do tego zaliczył on trzy występy w zespole rezerw Kaiserslautern.

Letni transfer napastnika jest przesądzony, ale na razie nie wiadomo, gdzie będzie on kontynuował swoją karierę. Niewykluczone jednak, że przeniesie się on do Polski. Zainteresowanie jego osobą wykazują przynajmniej dwa zespoły z Ekstraklasy. Chodzi o Koronę Kielce i Wisłę Płock. Na łamach „Przeglądu Sportowego” na temat 25-latka wypowiedział się dyrektor sportowy tej drugiej, Łukasz Masłowski.

- Monitorujemy polskich piłkarzy grających zagranicą, którym kończą się umowy. Kacper jest jednym z nich. Na pewno jego transfer dałby nam pole manewru z przodu i pasowałby do naszej koncepcji. Rozważamy kilka opcji i na razie nie jest on numerem jeden, jeżeli chodzi o sprowadzenie napastnika - przyznał działacz.

Dodajmy, że urodzony w Bielefeld Przybyłko do tej pory nie grał w żadnym polskim klubie.ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Polska Niemcy Wisła Płock Korona Kielce Kacper Przybyłko 1. FC Kaiserslautern
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.