Dyrektor Juventusu potwierdza: Mamy nadzieję, że pozyskamy go po finale Ligi Mistrzów

9 miesięcy temu
Dyrektor Juventusu potwierdza: Mamy nadzieję, że pozyskamy go po finale Ligi Mistrzów

Dyrektor sportowy Juventusu, Giuseppe Marotta, wypowiedział się na temat kilku kwestii związanych z turyńskim klubem.

„Stara Dama” zakończyła dzisiaj sezon 2017/2018, pokonując 2:1 Hellas Verona. Sobotnie spotkanie było ostatnim w barwach Juventusu dla Gianluigiego Buffona. Marotta zabrał głos zarówno na temat 40-latka, jak i kilku innych spraw poruszanych w ostatnim czasie przez media.

Buffon: - On zostawia nas z profesjonalnego punktu widzenia. To wielki mistrz, który pokazuje klasę zarówno na boisku, jak i poza nim. Gianluigi musi jeszcze zdecydować, czy rozpocznie karierę za biurkiem, czy będzie kontynuował grę w innym klubie. Wśród chętnych do jego pozyskania jest PSG.

Massimiliano Allegri: - Spotkamy się i porozmawiamy w przyszłym tygodniu. Chcemy wysłuchać jego oczekiwań, ale myślę, że można być spokojnym o kontynuowanie współpracy.

Transfer Álvaro Moraty: - On wyraża uznanie i sympatię do naszego klubu, ale biorąc pod uwagę finanse, szanse na to, że wróci do Turynu są małe.

Transfer Emre Cana: - Jestem optymistycznie nastawiony do tej sprawy. Mamy nadzieję, że potwierdzimy jego zakontraktowanie po finale Ligi Mistrzów.

Przypomnijmy, że wcześniej podobny scenariusz w kontekście przyszłości pomocnika Liverpoolu, a więc ogłoszenie jego transferu po finale Champions League, przedstawiały włoskie media. ŹRÓDŁO
Mediaset Premium I Calciomercato
TAGI: Włochy Juventus FC Chelsea FC Liverpool FC Niemcy Álvaro Borja Morata Martín Emre Can Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.