Niewesoło po finale Ligi Mistrzów. Policja bada nadużycia względem Kariusa

9 miesięcy temu
Niewesoło po finale Ligi Mistrzów. Policja bada nadużycia względem Kariusa

Jak informuje „The Telegraph”, policja z Liverpoolu bada sprawę pogróżek kierowanych od sobotniego wieczora w stronę Lorisa Kariusa.

Niemiecki bramkarz Liverpoolu nie będzie miło wspominał finału Ligi Mistrzów z Realem Madryt. 24-latek popełnił dwa fatalne błędy, czego skutkiem były trafienia Karima Benzemy oraz Garetha Bele'a. „Królewscy” pokonali ostatecznie w rozgrywanym w Kijowie finale Liverpool 3:1.

Spora część kibiców wspiera Kariusa, tłumacząc, że każdemu mogą przytrafiać się błędy. W sieci pojawia się jednak również wiele wpisów obrażających bramkarza, a nie brakuje gróźb skierowanych nie tylko w stronę samego zawodnika, ale też jego rodziny.

Rzeczniczka policji z Merseyside poinformowała, że funkcjonariusze dokładnie badają internetowe nadużycia po sobotnim finale Ligi Mistrzów. Jak powiedziała na łamach „The Telegraph”: - W tego typu przypadkach bardzo poważnie traktujemy to, co jest zamieszczane w mediach społecznościowych. Wszelkie wykryte przestępstwa zostaną zbadane.

Przypomnijmy, że kilka godzin temu do nieszczęsnego występu z Realem odniósł się sam Karius. „Tak naprawdę do tej pory nie spałem. To wszystkie sceny wciąż przebiegają przez moją głowę. Niezmiernie przepraszam kolegów z zespołu, kibiców, cały sztab szkoleniowy” - napisał 24-latek na Instagramie. Całość TUTAJ.ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Anglia Niemcy Hiszpania Real Madryt CF Liverpool FC Liga Mistrzów Europejskie puchary Kibice Loris Karius
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.