OFICJALNIE: Schalke przedłuża kontrakty z dwoma gwiazdami

9 miesięcy temu
OFICJALNIE: Schalke przedłuża kontrakty z dwoma gwiazdami

Schalke 04 Glesnkirchen oficjalnie poinformowało o przedłużeniu kontraktów z Ralfem Fährmannem i Matiją Nastasiciem.

Ralf Fährmann i Matija Nastasić stanowili bardzo mocne punkty w drużynie Schalke w minionym sezonie. Obaj są już w klubie od wielu lat i cieszą się ogromną sympatią kibiców. Kampania 2017/2018 była dla „Królewsko-niebieskich” najlepszą od dziewięciu lat i obaj ci zawodnicy mieli w tym ogromny udział. 

Fährmann to wychowanek klubu z Gelsenkirchen - jest z nim związany od 2003 roku z dwuletnią przerwą na pobyt w Eintrachcie Frankfurt. Uważa się go za jednego z najlepszych golkiperów w Bundeslidze. W niemieckiej ekstraklasie ma na koncie 179 występów i 54 czyste konta. Nastasić z kolei pierwszy raz pojawił się na Veltins Arenie trzy i pół roku temu jako gracz wypożyczony z Manchesteru City. Po pół roku niemiecki klub wykupił go za dziewięć milionów euro. Zaledwie kilka dni po podpisaniu kontraktu Serb doznał ciężkiej kontuzji, którą leczył przez dziewięć miesięcy, jednak po powrocie udowodnił, że był wart tej inwestycji. 

Dla kierownictwa Schalke związanie się z tymi zawodnikami na dłużej (z oboma do 30 czerwca 2022 roku) to duży sukces po niepowodzeniach w rozmowach z Leonem Goretzką i Maxem Meyerem - dwoma gwiazdami, które tego lata odchodzą z klubu za darmo w związku z wygasającymi kontraktami. Przypomnijmy, że S04 zdążyło już sfinalizować cztery letnie transfery: Suata Serdara z Mainz, Salifa Sané z Hannoveru, Marka Utha z Hoffenheim i Stevena Skrzybskiego z Unionu Berlin. 


ŹRÓDŁO
Schalke 04 Gelsenkirchen
TAGI: Oficjalnie Ralf Fährmann Matija Nastasić Serbia Niemcy Schalke 04 Gelsenkirchen
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.