Atlético Madryt negocjuje transfer nowej gwiazdy!

7 miesięcy temu Atlético Madryt negocjuje transfer nowej gwiazdy!

Jak poinformował Gianluca Di Marzio, Thomas Lemar znalazł się na celowniku Atlético Madryt.

Już przed kilkoma dniami w mediach pojawiły się pierwsze informacje na temat zainteresowania Atlético Madryt Thomasem Lemarem. Francuski skrzydłowy w ostatnich miesiącach bywał łączony przede wszystkim z transferem do ligi angielskiej, gdzie miały zabiegać o niego tak uznane marki, jak: Chelsea, Manchester City, Arsenal czy Liverpool. Ostatecznie 22-latek prawdopodobnie nie trafi do Premier League i spróbuje swoich sił w LaLiga.

Jak poinformował Gianluca Di Marzio, rozpoczęły się rozmowy w sprawie przeprowadzki Lemara do Madrytu. W tej chwili oba kluby nie są już tak daleko od osiągnięcia porozumienia, bowiem Atlético Madryt oferuje 60 milionów euro, a AS Monaco oczekuje 80 milionów euro. Wydaje się, że transfer może zostać domknięty za około 70 milionów euro.

Dziennikarze podkreślają, że Lemar bardzo dobrze wpisuje się w styl gry zespołu Diego Simeone. Argentyńczyk opiera taktykę Atlético Madryt o szybkie wyjście z kontrą, do czego może wykorzystać właśnie bardzo dynamicznego 22-latka. Francuz gra przede wszystkim po lewej stronie boiska, ale znakomicie spisuje się także na prawej pomocy. 

Wychowanek SM Caen był jednym z motorów napędowych AS Monaco, gdy to przed rokiem sięgnęło po mistrzostwo Francji. W poprzednim sezonie nieco spuścił z tonu, ale i tak zaprezentował się bardzo dobrze, notując 2 trafienia i 10 asyst w 30 występach.


ŹRÓDŁO
Gianluca Di Marzio
TAGI: Hiszpania Francja Thomas Lemar Atlético Madryt AS Monaco
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.