Leno nie dla Liverpoolu?! „Pełne porozumienie kwestią kilku dni”

8 miesięcy temu
Leno nie dla Liverpoolu?! „Pełne porozumienie kwestią kilku dni”
fot. Bernd Leno

Fabio Parisi, agent pośredniczący w rozmowach w sprawie Bernda Leno, jest przekonany, że bramkarz dołączy do Napoli.

Dotychczasowy podstawowy golkiper „Partenopeich”, Pepe Reina, przenosi się do Milanu na zasadzie wolnego transferu, a to zmusiło klub do zintensyfikowania starań o sprowadzenie nowego golkipera. Do niedawna faworytem był Rui Patricio, osiągnięte zostało nawet porozumienie, ale do takiego ruchu nie był przekonany nowy trener neapolitańczyków Carlo Ancelotti. W zaistniałej sytuacji wicemistrzowie Włoch ponownie odezwali się do Bayeru Leverkusen.

Leno również już od dłuższego czasu znajdował się na celowniku Napoli, lecz klub bardziej skupił się na Portugalczyku ze względu na cenę. W przypadku Patricio „Vesuviani” mieli zapłacić 18 milionów euro, tymczasem Niemiec jest wart zdaniem „Aptekarzy” co najmniej 25 milionów. Wygląda na to, że rozmowy przebiegają jednak sprawnie.

- Pracujemy nad transferem Leno od dłuższego czasu. Mamy nadzieję, że uda się jak najszybciej osiągnąć porozumienie między klubami - powiedział Parisi w rozmowie z „Calcio Mercato”. Agent pośredniczy w rozmowach, by ułatwić szybkie ustalenie dogodnych dla wszystkich warunków.

Następnie Parisi dodaje, że golkiper jest już zdecydowany na przeprowadzkę do Włoch.

- Jesteśmy bardzo blisko porozumienia między piłkarzem a Napoli, powiedzmy, że nawet już je osiągnęliśmy. Aby zakończyć operację zgodę musi wyrazić jednak Bayer Leverkusen, ale myślę, że to potrwa jeszcze kilka dni.

Przypomnijmy, że „Bild” poinformował niedawno, że bramkarza chce również Liverpool, który szuka alternatywy w razie niepowodzenia rozmów w sprawie Alissona. Wypowiedź Parisiego pozwala jednak sądzić, iż „The Reds” będą musieli bardzo się postarać, by wyrwać zawodnika z rąk Napoli.ŹRÓDŁO
Calcio Mercato
TAGI: Bernd Leno SSC Napoli Bayer 04 Leverkusen Niemcy Włochy
Zobacz również
OFICJALNIE: Kucz opuścił Bayer
20 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.