Manchester United zerwie negocjacje? Jasne stanowisko w sprawie głośnego transferu

9 miesięcy temu
Manchester United zerwie negocjacje? Jasne stanowisko w sprawie głośnego transferu

Zgodnie z doniesieniami brytyjskich mediów transfer Toby'ego Alderweirelda do Manchesteru United wciąż nie jest przesądzony.

Obrońca Tottenhamu od dawna znajduje się na celowniku „Czerwonych Diabłów”. Transfer obrońcy tego lata jest bardzo prawdopodobny, ponieważ umowa zawodnika z „Kogutami” jest ważna do 30 czerwca 2019 roku, a jeśli zostanie przedłużona o kolejne 12 miesięcy, kluby zainteresowane 29-latkiem będą mogły go pozyskać za raptem 25 milionów funtów.

W ostatnim czasie media informowały, że MU jest w pełni zdecydowany na pozyskanie Belga. Wszystko wskazuje na to, że faktycznie tak jest, ale działacze „Czerwonych Diabłów” nie chcą płacić 55 milionów funtów, na co wskazywały wcześniejsze doniesienia. Kwota proponowana przez klub z Old Trafford jest niższa (wg ESPN o około 20 milionów) i raczej nie kwapi się on do jej podwyższenia.

Jak pisze „The Irish Independent”, MU miał dać do zrozumienia londyńczykom, że jeśli nie zmniejszą oni swoich oczekiwań, rozmowy zostaną zakończone. Na ten moment nie wiadomo, czy taki scenariusz jest naprawdę możliwy, czy to pomysł działaczy z Manchesteru na zmniejszenie odstępnego.

W minionym sezonie Alderweireld - z powodu problemów zdrowotnych - zanotował tylko 14 występów w Premier League. Obecnie przygotowuje się on do Mistrzostw Świata.ŹRÓDŁO
The Irish Independent I ESPN
TAGI: Manchester United FC Tobias Albertine Maurits Alderweireld Anglia Belgia Tottenham Hotspur FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.