Sky Sports: Transfer Martiala? United zdecydowało

9 miesięcy temu
Sky Sports: Transfer Martiala? United zdecydowało

Manchester United nie zamierza wyrażać zgody na transfer Anthony'ego Martiala.

Przyszłość Francuza nadal jest jednym z głównych tematów w brytyjskich mediach sportowych. Gracz z pewnością nie należy do ulubieńców menedżera José Mourinho, przez co nie gra tak dużo, na ile by tego oczekiwał. Od początku sezonu skrzydłowy musiał walczyć o miejsce w składzie z Marcusem Rashfordem, a jego sytuacja pogorszyła się, gdy na Old Trafford trafił Alexis Sánchez.

Media od dłuższego czasu spekulują, iż wolą Martiala jest odejście do zespołu, w którym będzie miał szansę na regularne występy w pierwszym składzie. Zainteresowanie wyraziło kilka ekip, między innymi Juventus, a ich nadzieje rozbudził ostatnia wypowiedź agenta byłego gracza AS Monaco.

Philippe Lamboley przyznał otwarcie, że jego klient długo rozmyślał nad tym, co powinien zrobić i ostatecznie doszedł do wniosku, że w Manchesterze będzie miał problemy z realizacją swoich osobistych celów. Zawodnik postanowił opuścić drużynę „Czerwonych Diabłów” (pełną wypowiedź agenta można znaleźć tutaj - http://transfery.info/115313,potwierdzone-martial-chce-transferu).

Problemem w całej sprawie jest jednak wola samego United. 22-latek nadal ma ważny kontrakt, którym związał się z klubem w momencie transferu w 2015 roku. Umowa obowiązuje do połowy przyszłego roku, a United na razie bezskutecznie stara się go przedłużyć. „Czerwone Diabły” zachowują jednak spokój, ponieważ w każdej chwili mogą wykorzystać klauzulę automatycznego przedłużenia porozumienia o kolejny sezon.

„Sky Sports” dotarło do informacji, że deklaracja agenta nie zrobiła większego wrażenia na United, które zamierza kontynuować współpracę z zawodnikiem. Jeśli rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu nie powiodą się, klub i tak zatrzyma gracza na dłużej i dopiero wtedy przemyśli ewentualną sprzedaż. Na ten jednak moment klub nie wyraża jednak woli rozstania z Francuzem.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Anthony Martial Manchester United FC Francja Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.