POTWIERDZONE: Lobotka blisko dużego klubu!

9 miesięcy temu
POTWIERDZONE: Lobotka blisko dużego klubu!
fot. FotoPyk

Stanislav Lobotka potwierdził, że od długiego czasu jest w kontakcie z SSC Napoli, ale interesuje się nim również zespół z Anglii.

23-letni pomocnik Celty Vigo dorobił się opinii jednego z najbardziej utalentowanych defensywnych pomocników na świecie. Lobotka wybił się podczas młodzieżowych Mistrzostw Europy w Polsce, które zostały rozegrana w poprzednim roku. Później Słowak imponował przez cały sezon w LaLiga.

Aktualnie Lobotka przebywa w ojczyźnie, gdzie między innymi brał udział w turnieju tenisowym dla celebrytów. Podczas przygotowań do wydarzenia porozmawiał z dziennikarzem „Pravdy”. 23-latek przyznał, że jest w kontakcie z SSC Napoli. Jego klauzula odejścia z Celty Vigo wynosi 35 milionów euro.

- Nigdy nie potwierdzę transferu, nim nie stanie się on oficjalny. Mogę jedynie przyznać, że od długiego czasu prowadzimy rozmowy z SSC Napoli. Dopóki wszystko nie będzie spisane na papierze i podpisane, to nie powiem niczego więcej.

- Bardzo chciałbym trafić do Napoli, to wielki klub ze świetnym trenerem, grają w wielkiej lidze i regularnie w europejskich pucharach. Celta Vigo powiedziała mi, że nie będzie miała problemu z oddaniem mnie, jeśli otrzyma satysfakcjonującą propozycję. 

- Trudno powiedzieć, kiedy transfer może zostać zakończony. Chciałbym, by został sfinalizowany i myślę, że może się to stać przed końcem czerwca. Napoli to nie jedyni zainteresowani, bo pojawił się także klub angielski. Nie chcę jednak zdradzać jego nazwy.

- Transfer do Napoli może być dla mnie wielkim krokiem, bo mierzą w mistrzostwo Włoch. Poza tym grają bardzo ładnie w piłkę - powiedział Lobotka. 


ŹRÓDŁO
Pravda
TAGI: Hiszpania Włochy Słowacja Stanislav Lobotka SSC Napoli Real Club Celta de Vigo
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.