Kluby z Serie A dołączają do walki o gwiazdę Sportingu

9 miesięcy temu
Kluby z Serie A dołączają do walki o gwiazdę Sportingu

Przedstawiciele Lazio oraz Milanu zamierzają przekonać Gelsona Martinsa do kontynuowania swojej przygody z futbolem na Półwyspie Apenińskim.

Właściciele wielu czołowych europejskich zespołów przyglądają się sytuacji panującej w Sportingu i zamierzają ją wykorzystać do pozyskania wartościowych zawodników praktycznie za bezcen.

Przypominamy, że tacy piłkarze jak Rui Patricio, Bruno Fernandes, William Carvalho, Bas Dost czy Gelson Martins chcą rozstać się z „Lwami” ze względu na zaatakowanie ich przez „kibiców” w ośrodku treningowy oraz konflikt z prezydentem drużyny, Bruno de Carvalho, który stara się zrobić wszystko, aby zatrzymać siłą w klubie najlepszych graczy.

Wymienieni wyżej zawodnicy mają już dość ciągłych utarczek z działaczem i są nawet gotowi do zerwania kontraktów z zespołem.

Na taki obrót sprawy czekają między innymi przedstawiciele Lazio oraz Milanu, którzy liczą na to, że uda im się pozyskać Gelsona Martinsa. O reprezentanta Portugalii w ostatnim czasie mocno zabiega także Arsenal, który nie czeka jednak na rozwiązanie umowy piłkarza i jest gotowy za niego zapłacić (więcej - TUTAJ).

Mimo wszystko kluby z Serie A nie stoją na straconej pozycji i spróbują przekonać zawodnika do kontynuowania kariery na Półwyspie Apenińskim.

Skrzydłowy w niedawno zakończonym sezonie strzelił trzynaście bramek oraz zanotował tyle samo asyst w 52 rozegranych meczach w barwach Sportingu, z którym jest związany od początku swojej przygody z futbolem.ŹRÓDŁO
Il Messaggero
TAGI: SS Lazio AC Milan Arsenal FC Gelson Dany Batalha Martins Sporting Lizbona Portugalia Włochy Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.