POTWIERDZONE: To może być nowy klub Balotellego. Są rozmowy!

9 miesięcy temu
POTWIERDZONE: To może być nowy klub Balotellego. Są rozmowy!
fot. FotoPyk

Mino Raiola potwierdził, że prowadzi rozmowy z Olympique Marsylia w sprawie transferu Mario Balotellego.

Za 27-letnim napastnikiem dwa bardzo dobre sezony w barwach Nice. W ich trakcie Włoch rozegrał w sumie 66 spotkań, w których strzelił 43 gole i zanotował trzy asysty. O jego transferze spekuluje się od dłuższego czasu. Z jednej strony kontrakt atakującego z zespołem z Lazurowego Wybrzeża jest ważna do 30 czerwca tego roku, ale Nice może zarobić na odejściu Balotellego około 10 milionów euro. Ma to wynikać z dżentelmeńskiej umowy zawartej między nim a klubem.

Media informowały o zainteresowaniu Marsylii Balotellim już kilka tygodni temu. Teraz rozmowy z OM potwierdził Raiola, który jest odpowiedzialny za interesy słynącego z kontrowersyjnych zachowań piłkarza.

- Mam dobre relacje z tym klubem. Doskonale znam jego działaczy. Mario jest piłkarzem, który generuje duże emocje. To świetnie wpisuje się w mentalność OM. Ludzie stamtąd również są emocjonalni i pełni pasji. Zobaczymy, jak zakończy się cała sprawa - powiedział menedżer.

Podkreślmy, że do Marsylii chce przenieść się sam Balotelli. Taki transfer jest bardzo prawdopodobny, ale na razie nic nie jest jeszcze przesądzone. Działaczom OM zależy bowiem na jak najszybszym zakontraktowaniu nowego napastnika, a Raiola, który przebywa obecnie w Rosji, woli poczekać z ostateczną decyzją.ŹRÓDŁO
RMC Sport
TAGI: Włochy Francja Mario Barwuah Balotelli Olympique Marsylia Potwierdzone OGC Nice
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.