Milik po 1:2 z Senegalem. „Gorzej być nie może”

9 miesięcy temu
Milik po 1:2 z Senegalem. „Gorzej być nie może”
fot. FotoPyk

Arkadiusz Milik nie szukał usprawiedliwień po porażce reprezentacji Polski z Senegalem.

Podopieczni Adama Nawałki nie rozpoczęli dobrze Mistrzostw Świata w Rosji. Polacy przegrali z Senegalczykami 1:2, prezentując się bardzo słabo. Jednym z najsłabszych zawodników na murawie był właśnie Milik. Oto, co powiedział po ostatnim gwizdku:

- Rozegraliśmy bardzo słabe spotkanie. Na myśl przychodzi mi mecz z Danią (wrzesień 2017 roku, 0:3), kiedy nie wiedzieliśmy, co robić. Dzisiaj było podobnie. Ciężko wyróżnić jednego zawodnika, który zagrał na swoim poziomie.

- Zaczynając od siebie, trzeba uderzyć się w pierś, zanotowałem bardzo słaby występ.

- Nie tworzyliśmy sytuacji bramkowych. Zawiedliśmy na całej linii. To jednak dopiero początek. Nie możemy się załamywać i musimy dalej wierzyć w marzenia. Wszystko jest jeszcze możliwe i jest w naszych nogach.

- Gorzej być już nie może. W następnych spotkaniach musimy zaprezentować się o wiele lepiej, by poszukać jakichkolwiek punktów. Każdy z nas musi uderzyć się w pierś i zagrać lepiej oraz z większym zaangażowaniem. Nie można oczywiście postawić sprawy tak, że dzisiaj nie byliśmy zaangażowani. Nie wiem, dlaczego ten mecz tak wyglądał.

- Trzeba pochwalić też Senegal, który nas rozczytał. Ciężko było grać zarówno przez środek, jak i skrzydłami. To silna, szybka drużyna. Przegraliśmy. Trzeba zrobić wszystko, żeby wygrać z Kolumbią - przyznał Milik.ŹRÓDŁO
TVP Sport
TAGI: Polska Reprezentacja Polski Senegal Mistrzostwa Świata MŚ 2018 Arkadiusz Milik
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.