Losowanie pierwszej rundy kwalifikacji Ligi Europy. Górnik Zabrze i Lech Poznań wkraczają do akcji!

6 miesięcy temu Losowanie pierwszej rundy kwalifikacji Ligi Europy. Górnik Zabrze i Lech Poznań wkraczają do akcji!
fot. UEFA

O 12 w Nyonie rozlosowano pary pierwszej rundy kwalifikacji Ligi Europy.

Na tym etapie rozgrywek rywalizację rozpoczynają polskie kluby - Lech Poznań i Górnik Zabrze.

Lech zmierzy się z Gandzasarem z Armenii, Górnik z Zarią z Mołdawii.

W drugiej rundzie pojawi się nasz trzeci reprezentant - Jagiellonia Białystok, która rywala pozna po godzinie 14.

Mecze pierwszej rundy odbędą się 12 i 19 lipca.

Stjarnan (Islandia) - Nõmme Kalju (Estonia),
Ilves Tampere (Finlandia) - Slavia Sofia (Bułgaria),
Birkirkara (Malta) / KÍ Klaksvík (Wyspy Owcze) - Žalgiris Wilno (Litwa),
Fola Esch (Luksemburg) - Europa (Gibraltar) / Prisztina (Kosowo),
Glenavon (Irlandia Północna) - Molde (Norwegia),
Dunajská Streda (Słowacja) - Dinamo Tbilisi (Gruzja),
Stumbras (Litwa) - Apollon Limassol (Cypr),
Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Domžale (Słowenia),
Rangers (Szkocja) - Shkupi (Macedonia),
Progrès Niederkorn (Luksemburg) - Gabala (Azerbejdżan),
Racing Union (Luksemburg) - Viitorul (Rumunia),
Samtredia (Gruzja) - Toboł (Kazachstan),
Partizani (Albania) - Maribor (Słowenia),
Neftçi (Azerbejdżan) - Újpest (Węgry),
Budućnost Podgorica (Czarnogóra) - Trenčín (Słowacja),
Derry City (Irlandia) - Dinamo Mińsk (Białoruś),
B36 Tórshavn (Wyspy Owcze) / St Joseph's (Gibraltar) - OFK Titograd (Czarnogóra),
Zaria Balti (Mołdawia) - Górnik Zabrze (Polska),
Spartak Subotica (Serbia) - Coleraine (Irlandia Północna),
Pjunik (Armenia) - Vardar (Macedonia),
Shamrock Rovers (Irlandia) - AIK (Szwecja),
Connah's Quay (Walia) - Szachtior Soligorsk (Białoruś),
Lahti (Finlandia) - Hafnarfjördur (Islandia),
Ventspils (Łotwa) - Luftëtari (Albania),
Cliftonville (Irlandia Północna) - Nordsjælland (Dania),
Banants (Armenia) - Sarajewo (Bośnia i Hercegowina),
Engordany (Andorra) / Folgore (San Marino) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan),
Petrocub (Mołdawia) - Osijek (Chorwacja) ,
Anorthosis Famagusta (Cypr) - Laçi (Albania),
Ferencváros (Węgry) - Maccabi Tel-Awiw (Izrael),
Balzan (Malta) - Keşla (Azerbejdżan),
Honvéd (Węgry) - Rabotnicki (Macedonia),
Rudar Pljevlja (Czarnogóra) - Partizan (Serbia),
CSKA Sofia (Bułgaria) - Ryga (Łotwa),
Milsami Orhei (Mołdawia) - Slovan Bratysława (Słowacja),
Radnički Niš (Serbia) - UE Sant Julià (Andorra) / Gzira United (Malta),
Lech Poznań (Polska) - Gandzasar-Kapan (Armenia),
Chikhura Sachkhere (Gruzja) - Beitar Jerozolima (Izrael),
Vaduz (Liechtenstein) - Lewski Sofia (Bułgaria),
Željezničar (Bośnia i Hercegowina) - Narva Trans (Estonia),
Cefn Druids (Walia) / Trakai (Litwa) - Irtysz (Kazachstan),
Hibernian (Szkocja) - NSÍ Runavík (Wyspy Owcze),
Rudar Velenje (Słowenia) - Tre Fiori (San Marino) / Bala Town (Walia),
Levadia Tallinn (Estonia) - Dundalk (Irlandia),
ÍBV (Islandia) - Sarpsborg (Norwegia),
København (Dania) - KuPS Kuopio (Finlandia),
Liepāja (Łotwa) - Häcken (Szwecja).


ŹRÓDŁO
UEFA
TAGI: Liga Europy Losowanie Górnik Zabrze Lech Poznań Polska
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.