Emocjonalny list Fabiańskiego na pożegnanie ze Swansea

9 miesięcy temu
Emocjonalny list Fabiańskiego na pożegnanie ze Swansea

Łukasz Fabiański w nadchodzących rozgrywkach nie będzie już reprezentował barw Swansea City i postanowił w wyjątkowy sposób podziękować wszystkim osobom związanym z klubem za wspólne spędzone cztery lata.

Reprezentant Polski zdecydował się opuścić szeregi „Łabędzi” po spadku zespołu do Championship, by móc nadal kontynuować swoją przygodę z piłką nożną na poziomie Premier League.

W brytyjskich mediach pojawiało się wiele nazw klubów zainteresowanych usługami doświadczonego bramkarza. Spośród nich największą determinacją wykazał się West Ham United, który osiągnął porozumienie z piłkarzem oraz jego dotychczasowym pracodawcą w kwestii przeprowadzenia definitywnego transferu (więcej - TUTAJ).

33-letni zawodnik po ogłoszeniu informacji na temat jego pozyskania przez „Młoty” postanowił za pomocą oficjalnego konta na Instagramie podziękować wszystkim osobom związanym ze Swansea City za wspólnie spędzone cztery lata. Opublikował fotografie odręcznie napisanego listu.

„Chcę powiedzieć ogromne DZIĘKUJĘ. Od pierwszego dnia pozwoliliście mi i mojej rodzinie dobrze czuć się w Swansea. Przez cztery lata nie czułem z Waszej strony nic oprócz miłości, wsparcia i szacunku. Zawsze będę wdzięczny za szansę, jaką dało mi Swansea. Próbowałem dawać z siebie wszystko na każdym treningu, w każdym meczu i mam nadzieję, że swoimi występami i postawą zapracowałem na Wasz szacunek.

Dziękuję wszystkim prezesom za danie mi szansy, wszystkim szkoleniowcom, dla których grałem, wszystkim kolegom, z którymi dzieliłem szatnię. Dziękuję wszystkim ludziom pracującym w klubie, także tym, których na co dzień nie widać. Dzięki Wam mogłem skupić się wyłącznie na piłce. Dziękuję szczególnie Javiemu Garcii i Tony'emu Robertsowi za to, jak wpłynęli na mój rozwój i pozwolili lepiej rozumieć piłkę.

Reprezentowanie Swansea przez cztery lata było niezwykłą podróżą. Dziś czuję, że jestem gotowy na nowe wyzwanie. Muszę przyznać, że jestem zaszczycony, dołączając do tak wielkiego klubu. Jestem podekscytowany, że zostałem piłkarzem West Hamu United i wierzę, że jest to odpowiedni krok w mojej karierze. Zrobię wszystko, by jak najlepiej reprezentować ten klub na boisku i poza nim” - napisał Fabiański.ŹRÓDŁO
Łukasz Fabiański (Instagram)
TAGI: Łukasz Fabiański Swansea City West Ham United FC Polska Anglia Walia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.