Kto za Kovačicia w Realu Madryt? Możliwy kontrowersyjny transfer „Królewskich”

6 miesięcy temu Kto za Kovačicia w Realu Madryt? Możliwy kontrowersyjny transfer „Królewskich”

„Marca” sugeruje, że działacze Realu Madryt w przypadku odejścia z klubu Mateo Kovačicia mogą zwrócić swój wzrok w kierunku Thiago Alcântary.

O tym, że Chorwat będzie dążył latem do zmiany klubowych barw kilkadziesiąt godzin temu poinformowało COPE. Zawodnik miał już przekazać wiadomość o chęci opuszczenia stolicy Hiszpanii włodarzom „Królewskich” poprzez swoich przedstawicieli. Decyzja 24-latka, który z pewnością nie narzeka na brak zainteresowania, wynika z tego, że chce on odgrywać ważniejszą rolę w zespole.

Według „Marki”, jeśli chorwacki pomocnik faktycznie odejdzie z Madrytu, Real może dążyć do pozyskania Thiago. Działacze „Królewskich” zawsze cenili umiejętności 27-latka, ale transfer wykluczało to, że przez długi czas szkolił się on i grał w Barcelonie (w Katalonii przebywał w sumie w latach 2005-2013).

Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy teraz pojawiła się jednak pewna furtka do przeprowadzenia takiej transakcji. Ma nią być Julen Lopetegui. Nowy trener Realu doskonale zna się bowiem z Thiago z reprezentacji Hiszpanii, którą do niedawna prowadził. Pomocnik Bayernu był ważną postacią w jego drużynie.

Jeśli chodzi o monachijczyków, już od pewnego czasu wiadomo, że są oni skłonni pożegnać się z Hiszpanem. Na stole musi tylko pojawić się odpowiednia oferta. Jak pisze „Marca”, mistrzowie Niemiec oczekują za niego około 70 milionów euro.

Dodajmy, że w ostatnim czasie Thiago regularnie jest również łączony z powrotem do Barcelony.  ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Hiszpania Niemcy Chorwacja FC Barcelona Real Madryt CF Bayern Monachium Mateo Kovačić Thiago Alcántara do Nascimiento
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.