MEDIA: Przypuszczalny skład reprezentacji Polski na mecz z Kolumbią. Możliwa rewolucja

9 miesięcy temu
MEDIA: Przypuszczalny skład reprezentacji Polski na mecz z Kolumbią. Możliwa rewolucja
fot. FotoPyk

Jak donosi Michał Kołodziejczyk z WP SportoweFakty, Adama Nawałka szykuje kilka zmian w składzie reprezentacji Polski na niedzielny mecz Mistrzostw Świata z Kolumbią.

Polacy nie rozpoczęli dobrze rosyjskiego mundialu. We wtorek podopieczni Nawałki po beznadziejnym spotkaniu przegrali 1:2 z Senegalem. Według Kołodziejczyka selekcjoner szykuje pięć zmian w składzie na kolejny mecz.

Jak czytamy, na ten moment wydaje się, że do jedenastki wskoczą Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Dawid Kownacki, Jacek Góralski oraz Artur Jędrzejczyk. W przypadku takich roszad od pierwszych minut na boisku nie zobaczymy Jakuba Błaszczykowskiego, Łukasza Piszczka, Kamila Grosickiego, Arkadiusza Milika i Thiago Cionka.

Nawałka postawi prawdopodobnie na ustawienie z trójką z tyłu. Jeśli najnowsze doniesienia się sprawdzą, defensywne trio stworzą Michał Pazdan, Bednarek i Jędrzejczyk.

Kołodziejczyk podkreśla jednak, że przed polską kadrą jeszcze dwa treningi i miejsce w jedenastce może obronić Grosicki, a nie można w stu procentach wykluczyć, że pojawi się w niej Kamil Glik (jeśli pozwoli na to jego stan zdrowia).

Mecz z Kolumbią rozpocznie się w niedzielę o 20:00.

Przypuszczalny skład na Kolumbię wg WP SportoweFakty: Szczęsny - Bereszyński, Bednarek, Pazdan, Jędrzejczyk, Rybus, Góralski, Krychowiak, Kownacki, Zieliński, Lewandowski.  ŹRÓDŁO
WP Sportowe Fakty
TAGI: Polska Reprezentacja Polski Kolumbia MŚ 2018 Mistrzostwa Świata
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.