Legia sprzedaje Polaków. Trzech z nich zaoferowanych innym klubom!

6 miesięcy temu Legia sprzedaje Polaków. Trzech z nich zaoferowanych innym klubom!

Legia Warszawa wysłała maila, w którym oferuje możliwość kupna trzech Polaków: Michała Pazdana, Michała Kopczyńskiego oraz Artura Jędrzejczyka.

Dziennikarze „Przeglądu Sportowego” dotarli oni do mail podpisanego nazwiskiem Viktora Bezhaniego, w którym oferowana jest możliwość wykupienia Michała Pazdana, Artura Jędrzejczyka i Michała Kopczyńskiego. Bezhani jest asystentem dyrektora technicznego Legii, czyli Ivana Kepciji.

O środkowym obrońcy reprezentacji Polski i jego sytuacji pisaliśmy już w tym miejscu.  Pazdan w mailu miał być reklamowany jako etatowy reprezentant Polski, który świetnie czyta grę i wyróżnia się dobrą techniką. „Wojskowi” oczekują za 30-latka 1,5 miliona euro.

W mailu przedstawiono także informacje na temat Michała Kopczyńskiego, określanego jako klasyczny defensywny pomocnik. Ponadto to gracz, który ma świetnie przechwytywać piłkę i być lubianym w szatni. Legia zwraca uwagę na jego doświadczenie z Ligi Mistrzów. Cena za Kopczyńskiego to 300 tysięcy euro. 

Ostatnim z zawodników zaoferowanych innym zespołom jest Artur Jędrzejczyk. Polski defensor może odejść za darmo, co wynika z jego wysokich zarobków. Spekuluje się, że reprezentant Polski otrzymuje w Legii Warszawa nawet 700 tysięcy euro. W mailu zaproponowano, że boczny defensor ze względu na swoją wytrzymałość dobrze poradziłby sobie w lidze rosyjskiej, Championship czy Premier League.


ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Polska Legia Warszawa Artur Jędrzejczyk Michał Pazdan Michał Kopczyński
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.