OFICJALNIE: Duże transfery Chojniczanki. Czas na Ekstraklasę?!

8 miesięcy temu
OFICJALNIE: Duże transfery Chojniczanki. Czas na Ekstraklasę?!

Chojniczanka Chojnice poinformowała o tym, że do klubu dołączą Miłosz Przybecki, Siergiej Pyłypczuk i Wojciech Trochim.

Starająca się od kilku sezonów o awans do LOTTO Ekstraklasy Chojniczanka Chojnice pozyskała trzech nowych piłkarzy. To czwarte, piąte i szóste wzmocnienie drużyny, która w poprzednim sezonie zajęła trzecie miejsce w Nice I Lidze i nie awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej z powodu dwóch punktów straty do Zagłębia Sosnowiec.

Do klubu z województwa pomorskiego przenieśli się: Wojciech Trochim, Siergiej Pyłypczuk i Miłosz Przybecki. Wspomniana trójka dołącza tym samym do Tomasza Foszmańczyka, Seweryna Michalskiego i Janusza Surdykowskiego, którzy trafili do Chojnic już wcześniej. 

Trochim w ostatnich latach reprezentował barwy Sandecji Nowy Sącz, z którą grał w Ekstraklasie. Ofensywny pomocnik zanotował tam sześć trafień i był jednym z najciekawszych graczy spadkowicza. 29-latek podpisał umowę na dwa sezony.

Kolejnym pozyskanym graczem jest Siergiej Pyłypczuk z Wigier Suwałki. Ukrainiec w ostatnim czasie występował na zapleczu Ekstraklasy, ale w swojej karierze cztery sezony spędził w Koronie Kielce, rozgrywając niemal 100 spotkań w polskiej elicie. 33-letni skrzydłowy podpisał roczną umowę.

Ostatnim ze wzmocnień został Miłosz Przybecki. Były gracz Polonii Warszawa słynie przede wszystkim ze swojej szybkości. Skrzydłowy grał między innymi dla Zagłębia Lubin, Pogoni Szczecin, a ostatnio Ruchu Chorzów. 27-latek – podobnie jak Pilipczuk – podpisał kontrakt na 12 miesięcy.

Jednocześnie Chojniczanka poinformowała, że o rok przedłużono kontrakt z Radosławem Janukiewiczem. W kolejnym sezonie w barwach pomorskiego zespołu nie zobaczymy natomiast Sebastiana Stebleckiego i Jakuba Bąka.


ŹRÓDŁO
Chojniczanka
TAGI: Oficjalnie Polska Ukraina Wojciech Trochim Miłosz Przybecki Sergiej Pyłypczuk Chojniczanka Chojnice Radosław Janukiewicz Sebastian Steblecki Jakub Bąk
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.