OFICJALNIE: Piesio w GKS-ie Katowice

7 miesięcy temu
OFICJALNIE: Piesio w GKS-ie Katowice

GKS Katowice zakontraktował Grzegorza Piesio.

Działacze pierwszoligowca nie próżnują i niemalże zaraz po zakończeniu minionego sezonu rozpoczęli planowanie następnego. Ich celem będzie awans do Ekstraklasy. Ma im w tym pomóc nowo pozyskany Grzegorz Piesio.

29-latek trafił do GKS-u Katowice z Arki Gdynia na zasadzie transferu definitywnego. Skrzydłowy związał się z tym klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2020 roku.

- GKS Katowice przedstawił mi bardzo konkretną propozycję i odczułem, że drużynie oraz trenerowi Jackowi Paszulewiczowi naprawdę zależy, bym dołączył do składu. Za mną trzyletnia przerwa od piłki pierwszoligowej. Wracam do środowiska, które stało się naprawdę konkurencyjne — powiedział Piesio.

- Zanim trafił do Ekstraklasy, bardzo dobrze odnajdywał się w realiach piłki pierwszoligowej. Blisko sto spotkań na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej także podkreśla klasę tego zawodnika. To waleczny i twardy piłkarz, który ma duże umiejętności piłkarskie. Właśnie takich graczy chcemy mieć w naszym zespole — dodał dyrektor sportowy GKS-u, Tadeusz Bartnik.

Skrzydłowy jest wychowankiem Amiki Wronki. Później był związany między innymi z Lechem Poznań, Górnikiem Łęczna, czy Dolcanem Ząbki. Od lipca ubiegłego roku przywdziewał trykot Arki Gdynia. 

W ekipie z Trójmiasta rozegrał we wszystkich rozgrywkach 40 spotkań. Na jego dorobek złożyły się dwa gole i cztery asysty.

Piesio jest ósmym wzmocnieniem pierwszoligowca. Wcześniej do ekipy Jacka Paszulewicza dołączyli Krzysztof Baran, Damian Michalik, Adrian Łyszczarz, Rafał Remisz, Wojciech Lisowski, Mariusz Pawełek i Kamil Kurowski.


ŹRÓDŁO
GKS Katowice
TAGI: Oficjalnie Grzegorz Piesio GKS Katowice Arka Gdynia Polska
Zobacz również
OFICJALNIE: Peda w SPAL
11 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.