Four Four Two: Jedenastka największych rozczarowań Mistrzostw Świata

8 miesięcy temu
Four Four Two: Jedenastka największych rozczarowań Mistrzostw Świata
fot. FotoPyk

Magazyn „Four Four Two” wytypował jedenastkę największych rozczarowań mundialu.

Dzisiaj po brązowe medale Mistrzostw Świata sięgnęli Belgowie i do końca mundialu organizowanego przez Rosję pozostał tylko jeden mecz - jutrzejszy finał pomiędzy Francją i Chorwacją.

Powyższe drużyny mogą być bardzo zadowolone z występów na turnieju, ale oczywiście nie każdy z zespołów czy pojedynczych piłkarzy biorących w nim udział może powiedzieć to samo. Redakcja „FFT” pochyliła się właśnie nad największymi przegranymi mistrzostw, wybierając jedenastkę rozczarowań.

Znalazło się w niej dwóch Polaków - Robert Lewandowski i Piotr Zieliński. Jak napisano przy nazwisku tego pierwszego: „29-latek w każdym meczu bardzo rzadko zagrażał bramce przeciwników, w sumie oddając tylko trzy celne strzały”. Zielińskiego dziennikarze „FFT” nazwali z kolei „niezwykle utalentowanym zawodnikiem, od którego dużo oczekiwano, i który był bardzo nieefektywny”.

Reprezentanci Polski znaleźli się obok wielu gwiazd. W jedenastce są bowiem jeszcze m.in. David de Gea, Jérôme Boateng czy Sami Khedira. W sumie wybrano aż czterech piłkarzy występujących na co dzień w Bayernie.

Jedenastka największych rozczarowań MŚ wg „Four Four Two”:

David de Gea (Hiszpania); Joshua Kimmich (Niemcy), Gerard Pique (Hiszpania), Jerome Boateng (Niemcy), Raphael Guerreiro (Portugalia), Sami Khedira (Niemcy), Javier Mascherano (Argentyna), Piotr Zieliński (Polska), Thomas Muller (Niemcy), Ousmane Dembele (Francja), Robert Lewandowski (Polska).ŹRÓDŁO
Four Four Two
TAGI: MŚ 2018 Mistrzostwa Świata Polska Piotr Zieliński Robert Lewandowski Sami Khedira David De Gea Quintana Ousmane Dembélé Thomas Müller Javier Alejandro Mascherano
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0469 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.