Mina bardzo blisko Premier League. TRZY oferty

5 miesięcy temu Mina bardzo blisko Premier League. TRZY oferty
fot. FC Barcelona

Jak podaje kataloński „Sport”, przenosiny Yerry'ego Miny do Premier League stają się coraz bardziej prawdopodobne.

O odejściu kolumbijskiego stopera z Barcelony spekuluje się od kilku tygodni. Do pewnego momentu wydawało się, że 23-latek zostanie tylko wypożyczony do innego klubu, ale coraz bardziej możliwy jest jego transfer definitywny. Dzięki udanym występom na mundialu, szczególnie, jeśli chodzi o ofensywę (trzy gole w trzech spotkaniach), Kolumbijczyk nie narzeka na brak zainteresowania.

Najnowsze doniesienia sugerują, że propozycje Barcelonie przedstawiły trzy kluby z Premier League - Everton, Leicester City oraz West Ham. Każda z nich opiewa na około 30 milionów euro. O zainteresowaniu Evertonu Miną pisało się już wcześniej i na ten moment to właśnie „The Toffees” mają być najbliżej pozyskania 23-latka. 

„Sport” informuje, że jeśli ostatecznie zdecyduje się on na odejście z Camp Nou , niemal na pewno będzie kontynuował karierę w Anglii. 

Powyższe źródło dodaje, że Mina może udać się na tournée „Dumy Katalonii” po Stanach Zjednoczonych i już tam dopiąć szczegóły transferu. „Mundo Deportivo” precyzuje z kolei, że piłkarza cały czas czeka rozmowa z trenerem Barcelony, Ernesto Valverde. Po niej ma podjąć ostateczną decyzję o swojej przyszłości.

Przypomnijmy, że kilkadziesiąt godzin temu mistrzowie Hiszpanii poinformowali o pozyskaniu innego środkowego obrońcy - Clémenta Lengleta.ŹRÓDŁO
Sport I Mundo Deportivo
TAGI: Yerry Fernando Mina González Anglia Hiszpania Kolumbia West Ham United FC FC Barcelona Everton FC Leicester City FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.