Wraca temat transferu Fekira. Ważny warunek przed transakcją!

5 miesięcy temu Wraca temat transferu Fekira. Ważny warunek przed transakcją!

Nabil Fekir może jednak odejść z Lyonu w letnim oknie.

Zgodnie z oczekiwaniami Liverpool i Lyon prawdopodobnie wrócą do rozmów na temat transferu Nabila Fekira.

Kilka tygodni temu wydawało się, że hitowy transfer pomocnika jest już w zasadzie dokonany. Fekir przeszedł nawet testy medyczne, ale w ostatniej chwili doszło do pewnych nieporozumień i „Les Gones” wycofali się z rozmów. Na czas mundialu rozmowy zostały zawieszone, ale strony nie wykluczały wznowienia ich po zakończeniu turnieju. Wiele wskazuje na to, że negocjacje wkrótce ruszą na nowo.

Spora w tym zasługa samego zawodnika, który miał kontaktować się z władzami Olympique'u i prosić o rozpatrzenie kolejnej oferty Liverpoolu. Pomocnikowi bardzo zależy na transferze do Premier League, a Lyon jest nawet gotów przyjąć ponownie warunki, które ustalono wcześniej. „Daily Mirror” twierdzi jednak, że „The Reds” mają inny plan działania.

Zdaniem dziennika, ekipa z Anfield nie chce wracać do wcześniej przyjętej oferty. Piłkarz miał w przeszłości problemy z kolanem i teraz sztab medyczny ma obawy, że z czasem mogą one powrócić. To oraz wcześniejsze zamieszanie sprawiło, że Liverpool wolałby ustalić inne, korzystniejsze dla siebie warunki.

Plan zakłada, że liverpoolczycy spłacaliby wartość transferu w trakcie obowiązywania kontraktu zawodnika, a przelewane kwoty zależne byłyby od jego stanu zdrowia. Dzięki temu „The Reds” zabezpieczyliby się przed ewentualnymi poważnymi urazami gracza. Lyon jest gotowy do wysłuchania propozycji.

24-letni ofensywny pomocnik był rezerwowym podczas mundialu. Wszedł na boisko w drugiej połowie sześciu z siedmiu meczów. W finale z Chorwacją - na ostatnie dziewięć minut.ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Nabil Fekir Liverpool FC Olympique Lyon Francja Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.