„Messi? Mieliśmy sprzeczkę w szatni. Musieli nas rozdzielać!”

7 miesięcy temu
„Messi? Mieliśmy sprzeczkę w szatni. Musieli nas rozdzielać!”
fot. FotoPyk

Nicolás Burdisso wyjawił, że swego czasu niemalże pobił się z Lionelem Messim.

Argentyńczycy przechodzą w ostatnich latach przez dość trudny okres dla swojej piłki reprezentacyjnej. Kilkukrotnie udawało im się dochodzić do finałów Copa América czy też Mistrzostw Świata, ale nie udało im się wygrać w najważniejszym meczu. Również wcześniej drużyna miała problemy z pełnym zaprezentowaniem swojego potencjału, co wywoływało konflikty.

O jednym z nich opowiada były defensor „Albicelestes”, Nicolás Burdisso. 37-latek rozmawiał z „Telefe” i w trakcie wywiadu wspominał ostrą sprzeczkę z Lionelem Messim.

- Messi? Po jednym z meczów mieliśmy fizyczne starcie w szatni - powiedział obrońca, wspominając grę u boku jednego z najlepszych piłkarzy w historii.

- Wątpię, bym był jedyną osobą, która kiedykolwiek na niego nakrzyczała, ale w szatni może dojść do różnych rzeczy. Na pewno w tamtej sytuacji przekroczyliśmy jednak pewne granice. Kłóciliśmy się już na boisku, on chciał otrzymać piłkę, a ja próbował mu ją podać, ale nie mogłem. Wściekł się, a ja byłem wkurzony ze względu na tę sytuację.

- Zeszliśmy do szatni i gdy zauważyłem, że się do mnie zbliża, po prostu czekałem na niego. Reszta musiała nas później rozdzielać. Ale takie rzeczy dzieją się w futbolu. Lionel ma silną osobowość, ja również. Wszystko skończyło się dobrze.

Burdisso występował w argentyńskiej kadrze w latach 2003-2011.ŹRÓDŁO
Telefe
TAGI: Nicolás Andrés Burdisso Lionel Andrés Messi FC Barcelona Hiszpania Argentyna
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.