United i Bayern po objawienie mundialu

7 miesięcy temu
United i Bayern po objawienie mundialu

Manchester United dołącza do rywalizacji o cel transferowy Bayernu.

Mistrzostwa Świata zawsze pozwalają klubom dostrzec ciekawych zawodników, którzy wyróżnili się na turnieju i nie inaczej jest i tym razem. Na pochwały z pewnością zasłużyli Chorwaci, którzy zaszli aż do finału rozgrywek, w którym ulegli jednak Francji. Kilku zawodników może jednak doczekać się teraz kuszących ofert, a do takich graczy należy Ante Rebić.

Skrzydłowy pokazał się na mundialu z bardzo dobrej strony, co tylko podwyższyło jego wartość po równie udanym sezonie w barwach Eintrachtu Frankfurt. Klub jest gotowy wysłuchać ofert, ale już teraz wiadomo, że transakcja będzie sporo kosztowała potencjalnych zainteresowanych. Kilka dni temu „Sport Bild” poinformował, że Bayern poważnie stara się o 24-latka, ale teraz będzie miał groźną konkurencję.

„Daily Mirror” twierdzi, że do walki o Chorwata przystąpił Manchester United. Ekipa z Old Trafford od dłuższego czasu walczyła o Ivana Perišicia, ale trudne negocjacje z Interem sprawiły, że teraz skłania się ona coraz bardziej przychylnie do zainwestowania w innego finalistę mundialu. Podane źródło przekonuje nawet, że klub przygotowuje już ofertę.

Ma ona wynosić 44 miliony funtów, czyli w przeliczeniu około 50 milionów euro. Tyle samo wyłożyć zamierzają monachijczycy, których trener Niko Kovač doskonale zna zawodnika z czasów, gdy razem współpracowali w Eintrachcie. Jeśli piłkarz nie wybierze konkretnej oferty, może zatem dojść do licytacji.

United i Bayern to nie jedyne drużyny, które chcą u siebie Rebicia. W trakcie mundialu zawodnik zwrócił na siebie również uwagę między innymi Tottenhamu i Evertonu.ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Ante Rebić Manchester United FC Bayern Monachium Eintracht Frankfurt Chorwacja Niemcy Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.