OFICJALNIE: Siódmy transfer Cracovii. Jeszcze w październiku mierzył się z Barceloną

7 miesięcy temu
OFICJALNIE: Siódmy transfer Cracovii. Jeszcze w październiku mierzył się z Barceloną

Cracovia ogłosiła zakontraktowanie siódmego zawodnika przed startem zbliżającego się sezonu.

Eladio Zorrilla Jiménez dołączył do drużyny „Pasów”.

Hiszpan zasilił szeregi drużyny z województwa małopolskiego na zasadzie transferu definitywnego i po przejściu testów medycznych podpisał z nowym pracodawcą kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2020 roku. W umowie znalazł się zapis umożliwiający klubowi przedłużenie umowy z piłkarzem o kolejne dwanaście miesięcy.

- Przyjeżdżam do Polski z wielką radością. Uważam się za zawodnika, który może wzmocnić ofensywę zarówno golami, jak i samą grą. Niezwykle się cieszę przyjeżdżając tutaj i postaram się, aby Cracovia pozostała wysoko w klasyfikacji - powiedział 28-letni skrzydłowy.

Eladio Zorrilla Jiménez przez całą swoją dotychczasową karierę był związany tylko z rodzimymi zespołami. Przez ostatnie półtora roku miał okazję występować Realu Murcia.

W barwach drużyny z trzeciego poziomu rozgrywkowego w Hiszpanii rozegrał w sumie 53 spotkania, w których strzelił piętnaście bramek. Doświadczony piłkarz miał w tym klubie okazję do zmierzenia się między innymi z Barceloną (0:3, 0:5) w Copa del Rey w minionym sezonie.

28-letni skrzydłowy jest siódmym letnim nabytkiem Cracovii. Przed nim kontrakt z „Pasami” podpisali tacy gracze jak Maciej Gostomski, Filip Piszczek, Adrian Danek, Marcin Budziński, Gerard Oliva i Jakub Serafin.ŹRÓDŁO
Cracovia
TAGI: Oficjalnie Eladio Zorrilla Jiménez Cracovia Polska Hiszpania Real Murcia CF
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.