Wielka oferta za piłkarza Leicester. Może paść rekord

5 miesięcy temu Wielka oferta za piłkarza Leicester. Może paść rekord

Leicester City może zarobić bardzo duże pieniądze na sprzedaży jednego ze swoich zawodników do Arabii Saudyjskiej.

Ahmed Musa nie cieszy się dużym zaufaniem właścicieli „Lisów” i pomimo dobrych występów na wypożyczeniu w CSKA Moskwa oraz na Mistrzostwach Świata nie otrzyma najprawdopodobniej drugiej szansy do wykazania się swoimi umiejętnościami na King Power Stadium.

Jeszcze w trakcie mundialu w mediach pojawiły się informacje mówiące o tym, że poważne zainteresowanie jego usługami przejawia Galatasaray. Drużyna ze Stambułu miała nawet rozpocząć rozmowy z ekipą z Premier League w sprawie pozyskania 25-letniego zawodnika.

Obecnie wiele na to wskazuje, że reprezentant Nigerii nie zdecyduje się na kontynuowanie kariery w Turcji, ponieważ otrzymał bardzo atrakcyjną ofertę z Al-Nassr.

„Leicester Mercury” przekonuje nawet, że saudyjski zespół przedstawił „Lisom” ofertę za ich piłkarza opiewającą na 40 milionów euro. Nieoficjalnie mówi się, że klub z King Power Stadium zaakceptował przedstawioną im propozycję i nawet w ciągu kilku najbliższych godzin może dojść do finalizacji przenosin Ahmeda Musy do „Najds Knight”.

Jeżeli te doniesienia znajdą swoje potwierdzenie, to wówczas będziemy świadkami rekordowego transferu w Arabii Saudyjskiej. Do tej pory najdroższym piłkarzem sprowadzonym w tym kraju był Yahia Al-Shehri, który w lipcu 2013 roku zamienił Al-Ettifaq na Al-Nassr za 9,8 miliona euro.

Warto także dodać, że potencjalny nowy pracodawca Ahmeda Musy w ostatnich godzinach potwierdził zakontraktowanie Nordina Amrabata (więcej - TUTAJ).ŹRÓDŁO
Leicester Mercury
TAGI: Musa Ahmed Leicester City FC Al Nassr FC Nigeria Anglia Arabia Saudyjska
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.