SPORT BILD: Niezadowolony Lewandowski. Chce spotkania z klubem!

5 miesięcy temu SPORT BILD: Niezadowolony Lewandowski. Chce spotkania z klubem!
fot. FotoPyk

Robert Lewandowski zamierza wyjaśnić z klubem pewne sprawy, zanim wznowi treningi.

Napastnik w ostatnim czasie nie jest zbyt zadowolony ze swojej sytuacji w Bayernie. Kilka tygodni temu złożył on prośbę o pozwolenia na transfer, lecz klub z miejsca ją odrzucił i nie zamierza wysłuchiwać ofert innych ekip, nawet jeśli kilku innych zawodników otrzymało zgody na odejście. Na zawodnika spadła też fala krytyki ze strony niemieckich mediów, co nie spodobało się Polakowi.

Według „Sport Bild” Lewandowski ma za złe kierownictwu „die Roten”, że to już od dłuższego czasu niewystarczająco go chroni. 29-latek czuje, że stał się kozłem ofiarnym po odpadnięciu drużyny z Ligi Mistrzów i miał wyraźnie odczuć krytykę mediów i ekspertów. Jego zdaniem Bayern miał nie zrobić wystarczająco dużo, by uchronić go przed atakami.

Były snajper Lecha Poznań wypoczywa jeszcze po Mistrzostwach Świata, ale jego powrót do treningów planowany jest na 25 lipca. „Lewy” nie wyobraża sobie jednak, by mógł tak po prostu powrócić do zespołu i przygotowywać się do nowego sezonu. Wcześniej chcę się spotkać z kierownictwem klubu i przeprowadzić poważną dyskusję.

Rozmowa ma doprowadzić do wyjaśnienia pewnych newralgicznych kwestii, Lewandowski chce między innymi upewnić się, że może liczyć na pełne wsparcie ze strony klubu. Gracz będzie też chciał najprawdopodobniej przekazać kierownictwu swoje przemyślenia na temat celów drużyny i jej przygotowania do sezonu.

Przypomnijmy, że na ten moment wiele wskazuje na to, że Polak pozostanie na Allianz Arena. Bawarczycy nie chcą słyszeć o jego sprzedaży, nawet mimo całego zamieszania, które pojawiło się w ostatnich tygodniach. Lewandowski powalczy z klubem o triumf w Lidze Mistrzów, ale najpierw chce ustalić kilka szczegółów na temat dalszej współpracy.ŹRÓDŁO
Sport Bild
TAGI: Robert Lewandowski Bayern Monachium Polska Niemcy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.