Z Chelsea do Liverpoolu?!

7 miesięcy temu
Z Chelsea do Liverpoolu?!

Alfredo Pedullà sugeruje, że niebawem możemy być świadkami transferu na linii Chelsea - Liverpool.

Działacze „The Blues” kilka dni temu pożegnali Antonio Conte. Jego miejsce zajął Maurizio Sarri. Nowy menadżer od pierwszych dni swojego pobytu na Stamford Bridge nie próżnuje. Po sprowadzeniu Jorginho kwestią czasu wydają się kolejne wzmocnienia.

Bliski przenosin do stołecznego klubu jest Daniele Rugani. Nieoficjalnie mówi się, że 23-latek trafi do Chelsea za 45 milionów euro. W nowym zespole będzie mógł liczyć na roczne zarobki rzędu czterech milionów euro.

Przybycie jednych wiąże się często z odejściem drugich. Nie inaczej sprawy mają się i w tym przypadku. Miejsce dla defensora Juventusu powinien zrobić Gary Cahill. Anglik nie musi się jednak martwić o swoją przyszłość. Przez ostatnie lata zapracował sobie na solidną markę, co powinno zaprocentować.

O pozyskanie doświadczonego obrońcy od dłuższego czasu zabiega Manchester United. José Mourinho darzy 32-latka ogromnym zaufaniem i chętnie widziałby go na Old Trafford. Plany Portugalczyka może pokrzyżować Liverpool.

Po zakontraktowaniu ofensywnych graczy priorytetem Jürgena Kloppa jest wzmocnienie formacji defensywnej. W jego mniemaniu Cahill mógłby stworzyć duet obrońców wspólnie z Virgilem van Dijkiem.

32-latek występuje w Chelsea nieprzerwanie od 2012 roku. Wówczas to trafił do Chelsea z Boltonu.

W ubiegłym sezonie Anglik rozegrał w sumie 43 spotkania. W tym czasie zanotował jedną asystę. Jego kontrakt z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku.


ŹRÓDŁO
Alfredo Pedullà
TAGI: Gary Cahill Chelsea FC Manchester United FC Liverpool FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.