OFICJALNIE: Stokes zagra w Iranie!

7 miesięcy temu
OFICJALNIE: Stokes zagra w Iranie!

Anthony Stokes zdecydował się na kontynuowanie swojej kariery w Iranie.

Doświadczony napastnik przez ostatnie pół roku bronił barw Apóllonu Smýrnis i w tym czasie nie wyróżnił się niczym szczególnym w szeregach greckiego zespołu, dla którego rozegrał zaledwie cztery spotkania, w których ani razu nie wpisał się na listę strzelców.

Właściciele drużyny z Aten nie byli zadowoleni z postawy 29-letniego zawodnika i po zakończeniu sezonu nie zaproponowali mu podpisania nowego kontraktu.

Były reprezentant Irlandii po rozstaniu z tym klubem nie narzekał jednak na brak interesujących propozycji i ostatecznie zdecydował się zaakceptować ofertę przedstawioną mu przez przedstawicieli irańskiego Tractoru Sazi.

Anthony Stokes pojawił się już w azjatyckim kraju i po przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do końca czerwca 2020 roku.

Warto także wspomnieć, że Jagiellonia Białystok rozpoczęła w połowie sezonu 2016/2017 starania o pozyskanie doświadczonego napastnika po pierwszej nieudanej próbie sprowadzenia Cilliana Sheridana z Omonii Nikozja i była nawet bliska sfinalizowania jego półrocznego wypożyczenia z Blackburn.

Były gracz takich zespołów jak Sunderland, Crystal Palace czy Celtic nie zdecydował się ostatecznie na przeprowadzkę do Polski i później ponownie zawitał do Szkocji, gdzie związał się z Hibernian FC. Z kolei klub z Podlasia zdołał w końcu dopiąć swego i zakontraktował jego rodaka, który do dziś występuje w „Jadze”.ŹRÓDŁO
Tractor Sazi
TAGI: Oficjalnie Anthony Stokes Apóllon Smýrnis Tractor Sazi Irlandia Grecja Iran
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.