OFICJALNIE: Pyramids w ofensywie. Już ponad 30 milionów euro na wzmocnienia!

6 miesięcy temu
OFICJALNIE: Pyramids w ofensywie. Już ponad 30 milionów euro na wzmocnienia!

Egipski Pyramids FC nie zatrzymuje się na letnim rynku transferowym.

Najnowszym nabytkiem jest Rodriguinho Marinho. 30-letni ofensywny pomocnik przyszedł z Corinthians za około pięć milionów euro.

Rodriguinho całą karierę spędził w ojczyźnie poza kilkunastomiesięcznym wypożyczeniem do Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Sharjah FC. Wówczas w 20 meczach strzelił pięć bramek i zaliczył sześć asyst.

Dwukrotny reprezentant Brazylii będzie miał w mieście Beni Suef spore towarzystwo. Wcześniej Pyramids FC pozyskał jego czterech rodaków: Keno (rekord transferowy Afryki, ponad osiem milionów euro), Carlosa Eduardo (pięć milionów euro), Ribamara (cztery miliony euro) i Arthura (dwa miliony euro). Dodatkowo trenerem drużyny jest kolejny Brazylijczyk, Alberto Valentim.

Pyramids jednak transferów na przedstawicielach Kraju Kawy nie skończył. Szóstym nowym obcokrajowcem jest sprowadzony na zasadzie wolnego transferu Dani Schahin (urodzony na Ukrainie, wychowujący się w Niemczech, a mający korzenie w Palestynie). Kupiono też reprezentantów Egiptu - Ali Gabra i Omara Gabera oraz wielu wyróżniających się lokalnie zawodników. Łącznie przeprowadzono ponad 20 transferów, za które zapłacono więcej niż 30 milionów euro.

Turki al-Sheikh, minister sportu Arabii Saudyjskiej i właściciel Pyramids FC, chce stworzyć lokalną potęgę, która nie tylko wygra tytuł w Egipcie, ale też zdominuje rozgrywki kontynentalne.


ŹRÓDŁO
Pyramids FC
TAGI: Oficjalnie Rodrigo Eduardo Costa Marinho Corinthians São Paulo Pyramids FC Brazylia Egipt
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.