MEDIA: Bailey wyceniony

7 miesięcy temu
MEDIA: Bailey wyceniony
fot. Bayer Leverkusen

Działacze Bayeru Leverkusen przekazali Romie, ile należy zapłacić za skrzydłowego.

„Giallorossi” wzmocnili swoją ofensywę pozyskując Justina Kluiverta z Ajaksu, ale ich aktualnym celem jest sprowadzenie skrzydłowego. Priorytetem w ostatnim czasie był Malcom, lecz po sporym zamieszaniu zrezygnował on jednak z porozumienia zawartego z rzymianami i wybrał ofertę Barcelony. To zmusiło Romę do poszukiwania innych opcji.

Jednym z kandydatów jest Leon Bailey. Skrzydłowy zbiera bardzo dobre recenzje na niemieckich boiskach, czy zwrócił na siebie uwagę kilku większych ekip z całej Europy. Jamajczyk znalazł się na celowniku „Lupich”, którzy po kilku tygodniach podchodów postanowili zmaterializować swoje zainteresowanie. Zanim jednak przedstawiona zostanie oferta, złożono zapytanie.

„La Gazzetta dello Spot” informuje, że Bayer przekazał odpowiedź działaczom ze Stadio Olimpico i zażądał za piłkarza 50 milionów euro. 20-latek jest nadzieją „Aptekarzy”, którzy na ten moment nie zamierzają go sprzedawać, dlatego też zażądali jak najwyższej kwoty, by zniechęcić potencjalnych chętnych.

Niewykluczone, że Roma spróbuje wynegocjować niższą kwotę, niewątpliwie będzie jednak działać w międzyczasie na innych frontach. Na radarze znajdują się tacy zawodnicy jak Suso, Federico Chiesa czy Domenico Berardi.

Warto dodać, że Baileyem interesują się także angielskie ekipy - Liverpool oraz Chelsea. Ze względu na dobiegające końca okno transferowe dla klubów z Premier League może być im jednak trudno o przekonanie Bayeru do sprzedaży młodej gwiazdy.ŹRÓDŁO
La Gazzetta dello Sport
TAGI: Leon Bailey Butler AS Roma Bayer 04 Leverkusen Jamajka Włochy Niemcy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.