Pogba: Moja sytuacja w United? Gdybym o tym mówił, mógłbym dostać karę!

6 miesięcy temu
Pogba: Moja sytuacja w United? Gdybym o tym mówił, mógłbym dostać karę!

Paul Pogba skomentował swoją sytuację w Manchesterze United.

Mimo że Francuz opuszczał zespół „Czerwonych Diabłów” w dość napiętej atmosferze, będąc sfrustrowanym ze względu na brak regularnej gry, w 2016 roku zdecydował się na powrót na Old Trafford. Pomocnik stał się wówczas najdroższym piłkarzem świata i wyglądało na to, że jest szczęśliwy z powodu ponownej gry dla United, ostatnimi czasy sytuacja uległa jednak zmianie.

W poprzednim sezonie media co rusz informowały o kolejnych konfliktach zawodnika z menedżerem José Mourinho. Francuz miał narzekać na wypowiedzi szkoleniowca oraz swoją rolę w zespole. „Sky Sports” twierdzi, że tego lata Pogba przekazał nawet klubowi swoją wolę odejścia, co miało być spowodowane właśnie niezadowoleniem z ponownego pobytu w United.

Dziennikarze wspomnianej stacji postanowili sprawdzić informacje u źródła i w ostatnim wywiadzie zapytali się pomocnika o jego sytuację oraz czy jest z niej zadowolony. Odpowiedź piłkarza dolała tylko oliwy do ognia.

- Są pewne sprawy, o których lepiej, żebym się nie wypowiadał, ponieważ w przeciwnym razie zostałbym ukarany - odparł 25-latek.

Okno transferowe w Anglii zostało już co prawda zamknięte, ale rejestrować nowych graczy wciąż mogą między innymi hiszpańskie i włoskie ekipy. W ostatnim czasie zainteresowanie Pogbą wykazywała w szczególności Barcelona, ale w mediach przewijał się też temat ewentualnego powrotu zawodnika do Juventusu. United raczej nie będzie chciało sprzedawać gwiazdy, nie mogąc sprowadzić jej następstwa, ale w szczególności Katalończycy z pewnością nie odpuszczą zbyt łatwo.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Paul Pogba Manchester United FC Francja Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.