The Telegraph: Gigant nie zrezygnował z transferu Pogby

7 miesięcy temu
The Telegraph: Gigant nie zrezygnował z transferu Pogby

Jak podaje „The Telegraph”, Paul Pogba będzie znajdował się w najbliższym czasie pod ścisłą obserwacją jednego z gigantów.

Kilka dni temu Gianluca Di Marzio poinformował, że Barcelona zaoferowała Manchesterowi United za francuskiego pomocnika 50 milionów euro plus André Gomesa i Yerry'ego Minę. Propozycja została odrzucona, a obaj zawodnicy ostatecznie trafili do Evertonu (Gomes na zasadzie wypożyczenia). Jakikolwiek transfer Pogby w tym oknie transferowym jest mało prawdopodobny, co nie znaczy jednak, że działacze „Dumy Katalonii” całkowicie zrezygnowali z jego pozyskania.

Barcelona będzie przyglądała się zarówno boiskowym poczynaniom 25-latka, jak i temu, co będzie działo się wokół niego na Old Trafford. Przypomnijmy, że media wielokrotnie sugerowały, że nie czuje się on tam zbyt dobrze.

Jeśli takie sygnały dalej będą się pojawiały, mistrzowie Hiszpanii mogą przejść do konkretnego działania. Będzie to możliwe zarówno w trakcie najbliższego zimowego okna, jak i już po zakończeniu sezonu.

Cała sprawa może przypominać sagę transferową z Philippe Coutinho w roli głównej. Barcelona długo przekonywała Liverpool, ale koniec końców postawiła na swoim i Brazylijczyk jest dzisiaj na Camp Nou.

Co ważne - plany „Dumy Katalonii” doskonale zna agent Pogby, Mino Raiola.

Dodajmy, że Francuz zaczął nowy sezon od trafienia w meczu ligowym z Leicester City. MU wygrał z „Lisami” 2:1.ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Paul Pogba Manchester United FC Anglia Francja Hiszpania FC Barcelona
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.