POTWIERDZONE: Mignolet rozmawia z dużym klubem

6 miesięcy temu
POTWIERDZONE: Mignolet rozmawia z dużym klubem
fot. FotoPyk

Simon Mignolet prowadzi zaawansowane rozmowy z potencjalnym nowym pracodawcą.

30-letni reprezentant Belgii po sprowadzeniu Alissona na Anfield stał się jedynie trzecim wyborem Jürgena Kloppa i nie jest z tego powodu zadowolony, dlatego chciałby zmienić klub jeszcze przed zamknięciem letniego okienka transferowego w pozostałych liczących się ligach w Europie.

Coraz więcej wskazuje na to, że doświadczonemu bramkarzowi może udać się dopiąć swego, ponieważ agent piłkarza prowadzi zaawansowane rozmowy z Napoli w sprawie pozyskania przez nich jego klienta.

- Na razie nie osiągnęliśmy jeszcze porozumienia, mimo że w interesie klubu jest pozyskanie nowego numeru jeden. Liverpoolu chciałby go zatrzymać, ale Simon chce i musi grać. On zasługuje na to, aby występować w najlepszych zespołach. Mignolet jest dla Napoli najlepsza opcją pod względem jakości. Musimy jednak wziąć pod uwagę także aspekt ekonomiczny - powiedział Nico Vaesen w rozmowie z „La Derniere Heure”.

Przypominamy, że „Partenopei” pozyskali w ostatnich tygodniach dwóch golkiperów Udinese - Alexa Mereta i Orestisa Karnezisa. Pierwszy z wymienionych graczy miał rozpocząć sezon w bramce ekipy ze Stadio San Paolo, ale niestety już w pierwszych dniach swojego pobytu w drużynie z Neapolu nabawił się kontuzji kości łokciowej i będzie musiał pauzować jeszcze przez kilka tygodni. Początkowo można było przypuszczać, że w tym czasie jego miejsce na linii bramkowej zajmie Grek, ale niestety nie spełnia pokładanych w nim nadziei, dlatego klub z Włoch gorączkowo poszukuje jeszcze jednego bramkarza.

W mediach można przeczytać, że poza Mignoletem w kręgu zainteresowań Napoli znajdują się także tacy zawodnicy jak Michel Vorm, Guillermo Ochoa czy Kevin Trapp.ŹRÓDŁO
La Derniere Heure
TAGI: Simon Mignolet Liverpool FC SSC Napoli Belgia Anglia Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.