OFICJALNIE: Dwa transfery Parmy

6 miesięcy temu
OFICJALNIE: Dwa transfery Parmy

Parma poinformowała za pośrednictwem strony internetowej o pozyskaniu dwóch nowych piłkarzy.

Trzykrotny zdobywca Pucharu Włoch wraca na najwyższy szczebel rozgrywkowy w kraju po trzyletniej przerwie. Władze klubu mają nadzieję, że zespół utrzyma się w Serie A i w ciągu kilku sezonów nawiąże do osiągnięć sprzed lat.

W przyszłym sezonie Parma będzie koncentrować się na walce o ligowy byt. Z tego względu ostatniego dnia okna transferowego pozyskano dwóch kolejnych piłkarzy, którzy mają pomóc w osiągnięciu zamierzonego celu. Są to Mattia Sprocati i Alessandro Deiola.

Pierwszy z wymienionych graczy przeniósł się do beniaminka na zasadzie wypożyczenia z Lazio. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku. „Gialloblu” zapewnili sobie w tym przypadku prawo pierwokupu.

25-latek występował w poprzednim sezonie na boiskach Serie B w zespole Salernitany. Łącznie zanotował 34 spotkania, w których zdobył dziesięć goli. Do swojego dorobku dorzucił siedem asyst.

Drugi ze sprowadzonych piłkarzy to Alessandro Deiola. 23-latek, podobnie jak jego rodak, trafił do Parmy z Cagliari na zasadzie wypożyczenia. Umowa obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku.

Środkowy pomocnik zaliczył w minionych rozgrywkach trzynaście spotkań na poziomie Serie A. W większości z nich wchodził z ławki.

„Gialloblu” zainaugurują ligowe rozgrywki w niedzielę. Ich rywalem będzie Udinese. Początek spotkania o godzinie 20:30.


ŹRÓDŁO
Parma Calcio
TAGI: Oficjalnie Mattia Sprocati Alessandro Deiola Parma FC SS Lazio Cagliari Calcio Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.