Hit transferowy Pogoni Szczecin. Prosto z portugalskiej ekstraklasy!

6 miesięcy temu
Hit transferowy Pogoni Szczecin. Prosto z portugalskiej ekstraklasy!

Przedstawiciele Pogoni Szczecin są bardzo bliscy zrealizowania bardzo zaskakującego transferu.

Janekx89, znany z podawania wiarygodnych doniesień dotyczących polskiego futbolu, poinformował na swoim koncie na Twitterze, że właściciele „Portowców” doprowadzą wkrótce do zakontraktowania Tomása Podstawskiego.

Ekipa z województwa zachodniopomorskiego chciała początkowo wypożyczyć defensywnego pomocnika. Ostatecznie zdecydowała się jednak na jego wykupienie z Vitórii Setúbal i w ciągu kilku najbliższych dni powinna sfinalizować jego transfer.

23-letni zawodnik cieszył się także zainteresowaniem ze strony dwóch innych zespołów występujących w naszych rozgrywkach, ale żaden z nich nie były w stanie przebić oferty Pogoni zaprezentowanej piłkarzowi i jego dotychczasowemu pracodawcy.

Były młodzieżowy reprezentant Portugalii, posiadający również polskie obywatelstwo, trafił do drużyny z Estádio do Bonfim przed startem poprzedniego sezonu z rezerw FC Porto. Od tego czasu wychowanek Boavisty rozegrał 32 spotkania dla „Os Sadinos”, w których zdobył jednego gola.

Tomás Podstawski dał się poznać szerszemu gronu kibiców za sprawą swoich występów między innymi na Mistrzostwach Europy U-19 w 2013 i 2014 roku, Mistrzostwach Świata U-20 w 2015 roku oraz Igrzyskach Olimpijskich w 2016 roku. Na wszystkich wymienionych imprezach miał pewne miejsce w składzie drużyny narodowej.ŹRÓDŁO
Janekx89 (Twitter)
TAGI: Tomás Podstawski Vitória Setúbal Pogoń Szczecin Polska Portugalia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.