Smokowski wraca do gry. Znów będzie można zobaczyć go w telewizji!

5 miesięcy temu
Smokowski wraca do gry. Znów będzie można zobaczyć go w telewizji!
fot. FotoPyk

Tomasz Smokowski, jeden z najbardziej znanych i lubianych komentatorów w Polsce, rozpocznie w nadchodzących dniach współpracę z Polsatem.

Pierwsze informacje mówiące o tym, że Smokowski, który przez 23 lata był związany ze stacją Canal+, wróci do telewizji pojawiły się kilka miesięcy temu. Już wtedy „Presserwis” był przekonany, że dziennikarz rozpocznie jesienią bieżącego roku współpracę z Polsatem, gdzie będzie odpowiedzialny między innymi za prowadzenie studia oraz komentowanie spotkań Ligi Mistrzów.

Teraz te doniesienia potwierdza także „Sport.pl”. Według wspomnianego źródła, Tomasz Smokowski podpisał już umowę z nowym pracodawcą i zadebiutuje na ekranie nowej stacji przy okazji inauguracji fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Znany i ceniony dziennikarz sportowy ma najpierw poprowadzić studio w Polsat Sport Premium. Później będzie także komentował poszczególne mecze elitarnych rozgrywek klubowych w Europie.

Polsat w ostatnich tygodniach rozpoczął także współpracę z Arturem Wichniarkiem, Tomaszem Łapińskim i Jackiem Zielińskim. Dołączyli oni do grona znanych ekspertów, komentatorów i prezenterów stacji takich jak Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Marcin Feddek, Bożydar Iwanow, Tomasz Hajto czy Paulina Chylewska.

Tomasz Smokowski dopiero na początku września może rozpocząć pracę w nowej telewizji, ponieważ do końca sierpnia obowiązuje go zakaz konkurencji.ŹRÓDŁO
Sport.pl
TAGI: Tomasz Smokowski Polsat nc+ Canal+ Polska Liga Mistrzów Liga Europy Telewizja Media
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.